Agustin Egurrola już od września w naszych odbiornikach! Odświeżone ,,Mam talent” z Agustinem Egurrolą w nowym składzie jury to jest coś! Dlaczego Agustinowi zdarzało się pracować non stop nawet przez pół roku? Czy miał bardzo niską samoocenę i jakie są jego relacje domowe z partnerką życiową Niną Tyrką? Praca w ,,Mam Talent” to kolejne wyzwanie, czy tylko czysty zysk?

Konflikt z Pirógiem

Zasiadał w jury kultowego programu You Can Dance, znany z potyczek słownych z Michałem Pirógiem dzisiaj tłumaczy zupełnie różnymi charakterami obu z nich, twierdzi, że są jak ,,ogień i woda”, że Michał jest człowiekiem, który wyznaje zasadę Carpe Diem i robi zawsze to na co ma ochotę, a on z kolei jest bardziej zachowawczy, czasem robi coś do czego nie jest do końca przekonany, potrzebuje większej ilości czasu, żeby się otworzyć!

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola/KAPiF

Pracoholik?

Augustin Egurrola oficjalnie deklaruje, że jest pracoholikiem, jego praca jest jego pasją, chociaż wcześniej tak dużo pracował, bo miał bardzo niską samoocenę: ,, Miałem bardzo niską samoocenę, właśnie poprzez pracę budowałem siebie w oczach innych. Każdy sukces sprawiał, że moje poczucie własnej wartości rosło. Pracowałem, żeby czuć, że jestem coś wart. Nie chodziło o pieniądze, ani o to, żeby mieć” – mówi w sierpniowym wywiadzie dla Grazi. Wreszcie zrozumiał, że w życiu nie chodzi o to co ludzie o Tobie powiedzą, podejście do życia zmienił, gdy na świat przyszła jego córka – Carmen (którą ma z tancerką Niną Tyrką, mieszkają razem)

Obowiązki domowe

Juror Mam Talent przyznaje, że 99% obowiązków bierze na siebie jego partnerka. Partnerka Augustina Egurroli również jest zawodową tancerką, obecnie zajmuje się wychowywaniem Carmen. Jednak gwiazda TVNu zaznacza, że rachunki bierze na siebie! Czy taki podział obowiązków podoba Ci się?

Przyjaźń między kobietą, a mężczyzną

Agustin twierdzi, że nie wierzy w przyjaźń damsko-męską, zawsze musi być tam podtekst. Spotkanie płci przeciwnych, żeby sobie ,,poplotkować” nie wchodzi u Egurroli w grę. Jak na takie słowa reaguje Nina? Juror ,,Mam talent” twierdzi, że robi wszystko, aby Ona nie była zazdrosna i czuła się pewnie. Ty też byś się tak czuła, gdyby Twój facet mówił, że faceci ,,są zdobywcami, chcą mieć dużo kobiet. W bliskiej znajomości z kobietą na pewno jest jakiś podtekst, myśli krążą w rozmaitych sferach”?