Dotarły do Nas świeżutkie newsy z USA, że rolę Christiana Greya, tajemniczego milionera ze skłonnościami sado-maso zagra Alex Pettyfer, znany głównie w Ameryce z roli w filmie Magic Mike!!! Kim jest Alex Pettyfer? Jeśli te informacje się potwierdzą, o tym nazwisku będzie bardzo głośno…


Jeśli nie kojarzysz tego pana to przypatrz się dobrze, bo jeśli plotki się potwierdzą to ten przystojny aktor wcieli się w postać Christiana Greya z bestsellerowej powieści 50 twarzy Greya i zyska popularność na miarę Roberta Pattinsona! Kim więc jest ten seksowny facet, o którym w Polsce mało która Kobieta słyszała? Jak wygląda?

Alex Pettyfer jest bardzo dobrze zbudowanym mężczyzną, ma piękne ciało i tego mu odmówić nie można, bardzo męskie rysy twarzy, włosy w kolorze ciemnego blondu i głębokie, szeroko rozstawione oczy. To wysoki facet, ma 1.81., jest wysportowany i bardzo pociągający….

Alex jest Brytyjczykiem, stąd jego charakterystyczny akcent (tak jak Pattinson!), ciekawe, czy jeśli zostanie nowym Christianem Greyem będzie musiał podobnie jak Robert udawać wymowę amerykańską? Alexa oprócz aktorstwa zawsze pociągał modeling. Już jako chłopiec występował w kampaniach GAP, a później Burberry. Dzięki kampaniom modelingowym nie tylko dorobił się niezłych pieniędzy, ale miał okazję zwiedzić różne zakątki świata – często o tym wspomina.

Póki co, nie ma wybitnej historii w aktorstwie, zagrał faktycznie kilka niewielkich epizodów w różnych produkcjach, większość jednak kojarzy go z rolą Alexa w Magic Mike, ale stoi przed wielką szansą. W sumie ten seksowny facet ma dopiero 23 lata, więc kariera aktorska jeszcze przed nim!

Jakie pasje ma prawdopodobnie nowy Christian Grey?

1. Jest miłośnikiem tatuaży, w wywiadach wspominało o siedmiu mających różną symbolikę

2. Jak każdy Brytyjczyk, kocha piłkę nożną, jest fanem drużyny Arsenal Londyn

3. Karierę w modelingu rozpoczął w wieku 7 lat!

4. Od niedawna jest w związku z prawnuczką Elvisa Presleya, ciekawe, czy jeśli osiągnie wielki sukces na szklanym ekranie nie przewróci mu się w głowie?

Nudziara i tak wolałyby Matta Bomera, albo Iana Somerhaldera, a TY?