O Alicji Bachledzie-Curuś zrobiło się naprawdę głośno, gdy na planie filmowych do ,,Ondine” spotkała słynnego playboya Hollywood Collina Farrela i zaszła z nim w ciążę. Sama przyznała niedawno w wywiadzie, że ,,dała się ponieść uczuciu” i z tego związku powstała ,,najpiękniejsza konsekwencja w jej życiu” czyli synek Henry Tadeusz.

Koniec miłości

Szybkie rozstanie z Farrellem i co dalej? Kolorowe prasy rozpisywały się o tym, że Bachleda Curuś nie wiąże się z nikim od czasu związku z Collinem, bo słynny gwiazdor zapewnił jej bardzo wysoki standard życia w Los Angeles, gdzie obecnie mieszka z dzieckiem. Ile alimentów płaci góralce Farrell? To również owiane jest tajemnicą, niektóre źródła podają, że może to być nawet 100tyś zł miesięcznie!

alicja i farrell

Alicja i Colin podczas premiery filmu Ondine / fot. David Shankbone

Odważniejsza Ala

Ale związek z Farrellem przyniósł Bachledzie Curuś dużo więcej niż tylko synka Henia. Od czasu romansu aktorka jest wyraźnie bardziej pewna siebie, zaczęła pokazywać się w olśniewających kreacjach i prezentować również od strony ,,zwykłej dziewczyny z sąsiedztwa” biorąc udział w różnych akcjach charytatywnych (np. WOŚP). Często się uśmiecha i nawet udzieliła wywiadu dla kolorowego czasopisma!

Nudziara wybrała dwie zniewalające sukienki gwiazdy:

alicja bachleda curuś

Alicja Bachleda Curuś/fot. KAPiF

Pudrowy róż to zdecydowanie kolor Bachledy Curuś, ta sukienka Bachledy Curuś projektu Macieja Zienia zrobiła furorę na Festiwalu Filmowym w Gdyni, gdzie aktorka zrobiła istną furorę! Nie można było od niej oderwać wzroku. Sukienka kosztuje obecnie ok. 15 tyś złotych i w sprzedawana jest jako suknia ślubna (lekko zmieniona)

ala

Alicja Bachleda Curuś/fot. KAPiF

Tak Alicja Bachleda Curuś wystąpiła niedawno na premierze filmu ,,Bitwa pod Wiedniem”, miała na sobie lejącą, granatową kreację z mocno zaznaczonymi, asymetrycznymi plecami w białe paski. Iście Hollywoodzki look!

Góralka i góral?

Czyżby jednak na horyzoncie pojawiła się osoba dla której Bachleda-Curuś zaryzykuje układ z Farrellem? Mówi się, że Ali zawrócił z głowie inny znany góral Sebastian Karpiel-Bułecka, przystojniak i były partner życiowy Kayah. Ile w tym prawdy? Na pewno Bachleda Curuś częściej bywa w Polsce, widziano ją także na backstagu koncertu Zakopower!