Kto świecił najmocniej podczas ramówki Polsatu? Właśnie ONA, Aneta Zając, która powoli wychodzi na jedną z największych gwiazd Polsatu. I nie byłoby w tym nic dziwnego, że dzisiaj aktorka Aneta Zając wygląda świetnie, ma nową figurę, super fryzurę i osobistego stylistę, gdyby nie fakt, że dziewczyna to samotna mama dwójki bliźniaków, która została porzucona na oczach całej Polski przez Mikołaja Krawczyka, który zostawił sympatyczną aktorkę dla Agnieszki Włodarczyk (,,koleżanki” z planu serialu ,,Pierwsza Miłość”). Ciężka sytuacja dla młodej aktorki, ale dała radę…

Trudny Czas…

Nudziara na nadzieję, że ten już za Anetą. Najpierw było zauroczenie kolegą z planu, a później ciąża. Niestety bajka nie trwała długo i młody aktor zostawił Anetę dla Agnieszki Włodarczyk, z którą stworzył ,,ciało astralne” podczas, gdy Aneta została sama z dwójką malutkich synków. Mięło trochę czasu zanim Aneta uporządkowała swoje sprawy, ale widać już zmianę, to ONA chodzi na galę z podniesioną głową, przecież ta samotna mama nie ma się czego wstydzić!

pokaz mody

Pokaz Mody Mariusza Przybylskiego/Aneta Zając/KAPiF

Metamorfoza

Kiedyś Aneta Zając nie należała do zacnego grona najlepiej wyglądających gwiazd, zdarzały się wpadki modowe. Ale do teraz! Styl Anety Zając to praca duetu stylistów odpowiedzialnych za jej fryzurę i modne ubrania; Pauliny Grajek-Mamczarek i Mariusza Szymajko. Do tego Aneta dorzuciła również wizyty i dietetyka i regularne bieganie. Efekt? Kilka kilo mniej, świetna cera i brak śladów po ciąży. Kiedy ta samotna mama ma na to wszystko czas? Mówi się, że to zasługa pomocy jej rodziców, którzy mają oko na dwóch brzdąców Anety, kiedy ta biega lub pracuje.

Aneta Zająć
Aneta Zając/ KAPiF

Nowe mieszkanie, nowa miłość?

Ale to nie koniec zmian! Jak dowiedział się magazyn ,,Flesz” Aneta kupiła właśnie własne mieszkanie w Warszawie (Wilanów) i zamierza się tam przeprowadzić z dzieciakami. Remont jest już w fazie ukończenia. A co z nową miłością? Aneta na razie nie jest z nikim związana, skupia się na karierze zawodowej, ale kto wie…Właśnie otrzymała rolę w przedstawieniu ,,Osmy cud świata i zagłada”, które będzie wystawiane w różnych miastach Polski, zagra również epizody w Hotelu 52 i Galerii, nie licząc roli głównej w serialu ,,Pierwsza Miłość”, może wizyty na tylu planach zaowocują poznaniem kogoś nowego?

Nudziara i pewnie większość Kobiet w Polsce trzyma kciuki za Anetę, bo ta samotna mama nareszcie złapała wiatr w żagle!

materiały: Magazyn Flesz/nr 18/51/9 września 2013/ str 31-33