Pamiętacie śliczną Anię Koryto z Top Model? F&Ls miał słabość właśnie do Ani, która dużo przeszła w swoim życiu…Czy, wiesz, że dzisiaj Ania nie ma już blizny?!!! Jej nową twarz będzie można zobaczyć na żywo w odcinku finałowym Top Model, ale już teraz możesz zobaczyć zmienioną Anię...Kto wykonał zabieg? Ile kosztuje coś takiego?

Anna Koryto chyba sama nie przypuszczała, że dojdzie tak daleko w Top Model! Blizna na twarzy powstała w wyniku uderzenia przez inną dziewczynę kuflem zostawiła bliznę. Ale dostała się do Top Model i dzielnie walczyła!

Ania Koryto na pierwszym castingu do Top Model przyszła z dość dużą blizną na twarzy i opowiedziała swoją historię!

Jej a la włoska uroda i bardzo sympatyczny charakter kupiły jury. F&Ls jest zdania, że jeśli co tydzień miałaby odpadać modelka z głosowania SMSowego, to pewnie Ania z Top Model zostałaby dłużej w programie! Ta dziewczyna z blizną z Top Model nie spodziewała się takiej wielkiej niespodzianki!

W dzień, gdy odpadła z programu Joanna Krupa poinformowała ją, że za kilka tygodni nie będzie miała blizny! Przychodząc do Top Model naprawdę zmieniło się jej życie, Joanna Krupa na sam koniec powiedziała jej, że ktoś wykona zabieg pozbycia się blizny!

Najnowsze zdjęcie jakie opublikowała Ania z Top Model to jej zdjęcie z Fb, jak widać nie tylko jest już po udanym zabiegu, ale również kontynuuje karierę modelki. Kto wie, jest nieco niższa niż modelki wybiegowe, ale zawsze może pracować jako modelka commercial!

Kto wykonał operację?

www.drszczyt.pl

Ania z Top Model przeszła zabieg korekcji blizny w klinice dr Szczyta, o którym również możemy usłyszeć na TVN. Zabieg korekcji blizny małej (do 5 cm) kosztuje od 1000 do 1500 zł, natomiast zabieg usunięcia blizny dużej to koszt 2000 do 3500 zł. Klinika dolicza sobie za każdorazowe konsultacje od 250zł do 350zł. Czy to dużo? Może i sporo, ale dla Kobiety, która odzyskuje poczucie własnej wartości i przestaje się wstydzić, zaczyna czuć bardziej kobieco to chyba niezbyt wygórowana cena!

Życzymy Ani Koryto sukcesów zawodowych i prywatnych!