Motywy pajęczej sieci na letnich butach pojawiają się w modzie obuwniczej co jakiś czas, zafascynowany nimi był dom mody Roberto Cavalliego i Christiana Louboutina!

  Wobu kolekcjach pojawiły się wysokie szpilki, które z przody przypominały pajęczą sieć…Wiosną 2013 znów bardzo TRENDY będzie motyw podobny, a mianowicie ażurowe buty i już znalazłyśmy sklep w którym można spotkać buty w stylu Cavalliego

Ale na początek o butach Cavalliego i Louboutina. Pajęczynki, czyli buty na obcasiku, ażurowe buty, które wyglądem przypominają pajęczynę i świetnie prezentują się na nodze. Pasują zarówno do małej czarnej jak i bardziej ekstrawaganckiej kreacji idealnej na przyjęcia koktajlowe. W Polsce o podobnych rodzajach butów zrobiło się głośno za sprawą niesamowitych rzymianek, kilka prostych paseczków splecionych ze sobą zaproponowało CCC, za ciosem poszły kolejne linie produkcyjne. Buty w przeciągu trzech miesięcy zrobiły furorę, cała Polska chodziła w rzymiankach. Czy tak będzie i w tym, nadchodzącym sezonie 2013? Na pewno rzymianki należy wyciągnąć z szafy, ale warto rozejrzeć się za modelami, gdzie paseczki nie będą ze sobą tylko prosto połączone? Ile kosztują buty od Cavalliego i Louboutina, powyżej 1000zł! za parę!

W New Looku i Top Shop powiało właśnie wiosną i oto projektanci proponują modne buty 2013, czyli wysokie obcasy, które nawiązują w luźny sposób do pajęczynek, czyli ażurowe buty! Może nie jest to do końca pajęczynka od Cavalliego, ale trochę ją przypomina, buty prezentują się świetnie!

Z New Looka są na wysokim obcasie w dwóch kolorach: pastelowy róż HIT! oraz czarne w cenie 350zł, te drugie, na koturnie są z Top Shop mamy czarne z beżem, klasyczną czerń i rażący niebieski w cenie 400zł. W obu przypadkach trzeba czekać na promocje, bo te modne buty damskie już za ok. 2 miesiące można będzie kupić dużo taniej! Nudzi@ra jest ciekawa, czy podobają Wam się te ażurowe buty?