Zaistniała w USA jako czapeczka z daszkiem zawodników amerykańskiego sportu, ale szybko spodobała się raperom! Czapeczka z daszkiem to również niekwestionowana miłość młodych gwiazd Hollywood takich jak Kristen Steward, czy Robert Pattison…Oto HIT tego sezonu: BEJSBOLÓWKA:

Besjbolówka, czyli czapeczka z daszkiem zagościła w świecie wielkiej mody. Zachwycił się nią znany ze swoich ekstrawaganckich projektów, kreator mody Jeremy Scott, który w swojej wiosenno-letniej kolekcji Ready-To-Wear zaproponował czapeczkę z daszkiem!

New York Fashion Week – czapeczka z daszkiem świeciła tam swoje triumfy!

Scott wpadł na pomysł noszenia bejsbolówki bardzo wysoko. Co ciekawe, w kolekcji prezentowanej Nowojorskim Tygodniu Mody Scott łączy powiew świata arabskiego, z blichtrem świata zachodu dzięki orientalnemu wzornictwu i właśnie czapeczce z daszkiem.

New York Fashion Week, Jeremy Scott – to ON proponuje w tym sezonie bejsbolówkę!

Pomysł szybko podchwyciły gwiazdy i teraz bejsbolówka jest cechą charakterystyczną całego Hollywood ! Najsłynniejsza para z młodego pokolenia aktorów Kriten Steward i Robert Pattinson uwielbiają ten styl i często pokazują się w takiej czapeczce, która dla celebrytów pełni również funkcje ochronne przed paparazzi!

Gwiazdy Zmierzchu lubią pokazywać się w bejsbolówce

Jaka bejsbolówka modna w Polsce?

W Polsce coraz więcej dziewczyn również zakłada bejsbolówkę i dobrze, bo ta modna czapeczka jest nie tylko wygodna i pasująca do codziennej, luźnej stylizacji, ale pełni również funkcje ochronną, w okresie letnim promienie UV są bardzo niebezpieczne, a dzięki takiej czapeczce z daszkiem można wyjść z domu nawet w południe! W naszym kraju historia bejsbolówki potoczyła się inaczej niż w USA, bo u nas raczej zakładali je skaterzy, czyli chłopcy z deskorolek, może dlatego Kobiety nie są tak bardzo przekonane do bejsbolówek jak w Stanach. Polki kochają błyszczeć i czapeczka z ćwiekami robi u Nas furorę, im bardziej kasztietka się świeci tym lepiej!

Doda również lubi bejsbolówki z ozdobami

Gdzie ją kupić?

Taka bejsbolówka w stylu Dody dostępna jest obecnie w DeeZee, które ciągle się rozrasta i ma coraz większy asortyment. Nam szczególnie do gusty przypadła czarna, klasyczna bejsbolówka ze złotymi cekinami. Drapieżnie i z pazurem, ale bardzo modnie@ Cena takiej czapeczki to ok. 119zł

Bejsbolówka z blichtrem dostępna już w DeeZee

Podoba Ci się taka czapeczka?