Miał zostać Edwardem Cullenem w Zmierzchu,  Pamiętacie film Książę Kaspian? oto Ben Barnes!

 

…niestety przegrał z Robertem Pattisonem, nie stał się bożyszczem nastolatek, ale to może dobrze, bo Ben Barnes zostałby zaszufladkowany jako niezdecydowany krwiopijaca, a tak dzięki swojej nieskazitelnej i bardzo niewinnej, prawie niebiańskiej urodzie i dość ciekawym akcencie Ben na pewno jeszcze błyśnie na ekranach wielkich kin. Co go wyróżnia? Jaki jest prywatnie?

Uroda:

Ben Barnes to Brytyjczyk, o pięknym akcencie. Potrafi naśladować akcent amerykański, ale zdecydowanie lepiej brzmi w swojej naturalnej wymowie. Ben to typ bardzo niewinnej urody. Ma dziewczęce rysy twarzy, bardzo delikatną , alabastrową skórę, jasną karnację i głęboko osadzone, ciemne oczy. Jest urzekający. Wszystkie chyba zwróciłyśmy uwagę na włosy, lekko opadające na policzki, czasem zaczesywane do tyłu, bardzo seksowny look. Ben jak na tak niewinną urodę jest dość wysokim mężczyzną, ma 1.85 m. wzrostu i jest symetrycznie zbudowany. Jego ciało mogłyśmy podziwiać w filmie Dorian Grey, gdzie prezentował się bardzo apetycznie.

Kariera:

Ben to nie tylko śliczna buzia, ale też talent. Grywał w filmach science fiction, wiele kobiet pamięta Go pewnie z roli w filmie Książę Kaspian, czy Narzeczona dla Księcia. Przełomem w jego karierze była rola ekscentrycznego młodzieńca Doriana Greya, który podpisuje cyrograf z diabłem i jego ciało nie starzej się, a dusza owszem. barnes pokazał świetnie psychologię postaci, emocje, które targały młodym Dorianem, u boku Antonio Banderasa rozwinął skrzydła na planie. Ben jest również brany pod uwagę w ekranizacji 50 twarzy Christiana Greya!

Charakter:

Na co dzień Ben jest bardzo sympatycznym człowiekiem, gra na pianinie, ma własny zespół muzyczny, grywa również na gitarze. Podróżuje pomiędzy USA, a Wielką Brytanię, fanki mówią, że zawsze znajdzie czas na chwilkę rozmowy, czy autograf! Niech Was nie zmyli niewinna buzia, Ben jest podobno bardzo stanowczym i rozważnym facetem.

Ciekawostki:

1. Jego tata jest psychiatrą, a mama terapeutką

2. W internecie ma ksywkę Bin Bons

3. Udziela się charytatywnie, wspiera fundację Make-A-Wish

4. Przyjaźni się z Willem Poulterem z filmu Opowieści z Narnii