Wydaje się, że ostatnie zdjęcia publikowane na profilach Beyonce wołają o zaszczyty i zachwyty nad ,,nową” figurą divy i mega piosenkarki USA Beyonce Knowles. Beyonce zaskoczyła niedawno wszystkich, wbijając przy tym szpilę Britney Spears i wypuściła tylko do internetu na iTunes płytę, o której nikt nic nie wiedział!

Akurat zdarzyło się ,,przez przypadek” tak, że w tym samym, świątecznym terminie płytę wypuściła Brit! Fani oszaleli na punkcie pomysłu Bey i album już notuje najlepszą sprzedaż ostatnich lat w Ameryce! Oprócz piosenek, żona Jay-Z nagrała również do każdej teledysk, w którym prezentuje swoje NOWE, po ciążowe kształty. Jak wychodzi?

1

Bey nie pokazuje na zdjęciach twarzy małej Blue Ivy5

Córeczka Beyonce i Jay-Z żyje jak w bajce!

Beyonce mocno przytyła w ciąży (nie tak bardzo jak Kim Kardashian, ale jednak) i mimo, że posądzano ją o ,,udawaną ciążę” i wynajęcie matki zastępczej do noszenia małej Blue Ivy, to Knowles chyba faktyczne w ciąży była, bo teraz chce BARDZO udowodnić, że po ciąży można wrócić do swojej poprzedniej figury!

3

Bey często wypoczywa z mężem i córką w dalekich krajach

Co ONA je?

Przyznaje, że stosuje dietę pozbawioną tłuszczów i cukrów, w ogóle nie jada słodyczy, unika również białego pieczywa, krwistych steków i słodkich napojów gazowanych. Stawia na zdrowe żywienie i picie zwykłej wody niegazowanej. Dodatkowo, jej dieta bogata jest w owoce, warzywa na parze i dużo kurczaka w różnej postaci. Dodatkowo, ćwiczy z trenerem personalnym i często urlopuje z córeczką i mężem. Ostatnio byli na Kubie i w Meksyku! Takim to dobrze…

2

Wakacje w Ameryce Południowej

Krótkie włosy i nowy look!

Bey obcięła swoje długie, falowane włosy i postawiła na nowoczesne, krótkie cięcie. Zmieniła się również jej garderoba, teraz zakłada dużo seksowniejsze zestawy, dość krótkie spódnice lub sukienki eksponując przy tym swoje nogi. Przecież Beyonce wszystko wypada!

4

Krótkie włosy, nowy start?

Jakie plany?

Póki co koncertuje po Stanach, znów ma w planach odwiedzić Europę i Azję. Co ciekawe, Jay Z dba o karierę i rozwój żony…Chyba para naprawdę kocha to co robi, bo przecież ONI mają już tyle pieniędzy, że do końca życia mogliby wypoczywać!

7

Lubi prowokować!

zdjęcia: Istagram