Biała spódnica to trend glamour w modzie, jeans reprezentuje z kolei nurt klasyczny i w połączeniu wychodzi niezwykła mieszanka stylistyczna, która lubi metaliczne i srebrne dodatki. Czy to nie przesada?

W swojej najnowszej kolekcji DKNY i Donna Karan stawiają na nowoczesność połączoną z klasyką. Jeansowa koszula to typ minimalistyczny, biała spódnica z kolei to wersja glamour, razem stworzyły niewiarygodny styl, który można zakładać z powodzeniem na co dzień. Wystarczy kilka sztuczek, żeby z wersji bardzo eleganckiej stworzyć styl sportowy w tym nietypowym połączeniu!

Proste, prawda? Jeśli nie przepadasz za spódnicami, możesz wybrać spodnie w kancik, albo opięte rurki, lub na upalne dni zwykłe, białe szorty, które też będą się świetnie nosiły w tym sezonie. Takie modne ubrania można będzie zakupić praktycznie w każdej sieciówce, na punkcie jeansu oszaleje River Island, ale mocne akcenty znajdziesz też w Reserved, czy Top Secret.

Możesz kupić takie modne ubrania np. w River Island! Po ile?

Jeansowa koszula  120zł

Ołówkowa, skórzana spódnica 200zł

Torebka 150zł

Szpilki 250zł

Biała spódnica to dobry wybór na wiosnę, nie wszystkie Panie się na nią decydują, bo ciężko dbać o biel, szczególnie w praniu. Ale bez obaw, prezentowane ubrania możesz spokojnie prać w pralce, jeśli boisz się, że coś Ci zafarbuje pamiętaj, że zawsze możesz zaopatrzyć się w chusteczki, które wyłapują kolory podczas parania (1 chusteczka na 1 pranie) marki Dr Beckmann.