Biała sukienka była modna w latach 90., ale jej popularność poprawia się dzięki temu, że od czasu do czasu zakładają ją gwiazdy. Nie tak dawno w białej sukience i makijaży w stylu smokey eye pojawiła się Aneta Kręglicka, która swoją stylizacją wzbudziła spore zainteresowanie fotoreporterów.

Tym razem na wydarzenie Sephora Trend Report białą sukienkę wybrała Tamara Arciuch – życiowa partnerka Bartka Kasprzykowskiego. Jak wypadła i czy czarne buty pasują do białej kiecki?

biała sukienka

Tamara Arciuch/KAPiF

[dropcap_green] 1 [/dropcap_green] BIAŁA SUKIENKA – modny krój tego sezonu to ołówkowy, ale z asymetryczną, dość ,,dużą” górą, sukienka Tamary Arciuch jest zgodna z najnowszymi trendami w modzie. Dodatkowym atutem jest jej długość, chociaż w kolano też by nie zaszkodziło. Gdzie dostać taką sukienkę? Wiele sklepów ma w ofercie czystą biel, popielaty i kremowy, szukaj np. w Top Secret.

topsecret

Biała sukienka/Mat.prasowe Top Secret

[dropcap_green] 2 [/dropcap_green]CZARNE BOTKIczarne botki do białej sukienki? Czy to nie aby przesada? Moda na czerń i biel pojawiła się również w tym sezonie i jest ważnym trendem modowym, chociaż powoli już przemija. Mogło być lepiej, gdyby aktorka postawiła na beżowe kozaki nieocieplane z dużymi cholewkami. Botki tego typu jak ma Tamara Arciuch dostaniesz w DeeZee.

[dropcap_green] 3 [/dropcap_green]ŚLIWKOWA KOPERTÓWKA – śliwkowy to zdecydowany kolor jesieni, wszędzie go będzie pełno w tym sezonie, od płaszczyków, sukienek, bluzek po zestawy z szalikiem i czapką. Taka śliwkowa torebka jaką ma Tamara Archiuch pasuje zdecydowanie do koloru białego!

Weronika Książkiewicz

Mucha, Książkiewicz/KAPiF

Ale Tamara Arciuch nie jest jedyną aktorką, która decyduje się na białą sukienkę. Jeszcze tak niedawno w Sopocie w długiej, białej sukience z szerokim rozcięciem pojawiła się Weronika Książkiewicz, która wróciła na salony po przerwie macierzyńskiej. Dumnie pozowała z inną, znaną ,,sexy mamą” Anną Muchą, która akurat zdecydowała się na kolor chabrowy, w który jest jej bardzo do twarzy! Co sądzisz o stylizacji obu gwiazd?

Czasy białej sukienki powracają, trzeba jednak pamiętać, że aby biała sukienka wyglądała atrakcyjnie można zadbać o ,,muśnięcie słońcem”, niekoniecznie w solarium, może masz jakiś balsam rozświetlający?