Każda Kobieta marzy o toaletce i gdy my z Mężem przeprowadzaliśmy się do nowego miejsca to i ja kułam żelazo póki gorące, marudziłam, robiłam maślane oczka – bo przy przeprowadzce są pilniejsze rzeczy niż karmienie moich babskich zachcianek, ale udało się! Miałam swoją wymarzoną toaletkę z eko-skóry!

Stara toaletka

Eko-skóra, choć pięknie wygląda, szczególnie w komplecie z łóżkiem i szafkami nocnymi, to niestety jest ciężka w utrzymaniu, bardzo ciężka. Widać każdy odcisk palca (często ubrudzonego w kosmetykach), nawet specjalne środki do czyszczenia mają problem. Oblałabym u Perfekcyjnej Pani Domu ;/ Zresztą zobaczcie same jak wygląda toaletka z eko-skóry (Lola w kadrze!):

toaletka z eko skóry

Biała toaletka

Na potrzeby mojego kanału na yt chciałam zafundować sobie jakąś dekorację, oglądałam trochę zagranicznego yt i wiele dziewczyn nagrywa na tle białych toaletek, tak mi się to spodobało, że i ja postanowiłam poszukać. Allegro KLIK i już jestem na białych toaletkach. Niestety, większość z nich jest strasznie droga. Za dobrą, z wieloma szufladami, regulowanym lustrem i krzesełkiem trzeba dać 700-1000zł.

Postanowiłam, kolokwialnie mówiąc, pójść po taniości. Wybrałam najtańszą białą toaletkę  z krzesełkiem. Całkowity koszt tego mebla wyniósł mnie 435zł.

biała toaletka

gdzie trzymać kosmetyki

Paczka

Przesyłka przyszła do mnie szybko, po 3 dniach od kliknięcia, za towar zapłaciłam z góry (zawsze sprawdzam sprzedawcę wcześniej). Paczka solidnie zapakowana, wszystko owinięte w biały papier i styropian. Razem z Łukaszem zajęliśmy się rozpakowywaniem toaletki, co uwieczniłam na filmie:

Opis toaletki (Toaletka Biała MIRKA)

Toaletka składa się z :

 • BLAT – biały, duży blat, matowy, będzie szybko się brudził, więc koniecznym jest zamówienie u szklarza szyby na wymiar blatu – inaczej po kilku miesiącach blat będzie bardzo ciężko wyczyścić. Do blatu zamocowane solidne, bardzo kształtne nóżki (takie same jak ma taborecik). W blacie zamontowano 2 duże, pojemne szuflady (nie dzielone w środku)
 • NADSTAWKA – czyli to na czym zamontowane jest lustro, nadstawka z blatem nie jest połączona nawet jedną śrubką, więc trzeba uważać, żeby się nie przewróciło, bo lustro może się potłuc! W nadstawce mamy 2 maleńkie szuflady.
 • TABORECIK – malutki, ale wygodny, z jasnym obiciem

toaletka

biała toaletka MIRKA

WYKONANIE

Toaletka wykonana jest z ręcznie malowanego drewna. Ma kilka niedoróbek, o których muszę wspomnieć:

 • BRAK PROWADNIC (szuflady) – to jest największa wada tego mebelka, szufladę po prostu można wyciągnąć! Nic jej nie blokuje, jeśli o tym zapomnimy, to możemy narobić niezłego bałaganu.
 • NIEWIELKIE ODPRYSKI – szczególnie na ornamentach-różach (czyli rączkach szuflad)
 • BRAK SZKLANEGO BLATU – o tym wiedziałam i się godziłam
 • SZUFLADY – dostajemy tak naprawdę dwie pojemne szuflady w blacie, gdyż te w nadstawce są maleństwami!

toaletka mirka

WYMIARY:

Stół:

 • Wysokość: ok. 141 cm
 • Szerokość: ok. 75 cm
 • Głębokość: ok. 40 cm

Taborecik:

 • Wysokość: ok. 45 cm
 • Szerokość: ok. 37 cm
 • Głębokość: ok. 28 cm

toaletka6

PLUSY?

Trzeba powiedzieć, że wielkim plusem tej toaletki jest obracane lustro (choć bez przybliżenia). Toaletka ma też ładny, biały kolor (nie wpada w szary). Podobają mi się nóżki i taborecik. Kusi jej cena.

toaletka9

POLECAM?

Napiszę szczerze – dla mnie jest w sam raz, ponieważ miała stanowić głównie dekorację do filmów na yt oraz być blatem na którym mogę postawić kilka kubełków z pędzlami.

Jeśli szukacie toaletki, która pomieści Wasze zbiory – to raczej nie polecam, bo szuflad jest mało (tylko dwie duże) i ten brak prowadnic mnie by denerwował.Choć, jeśli macie tylko kilka kosmetyków to się nada.

nudziar@

toaletka biała