Białe szpilki: Znów wracają do mody? Chyba tak skoro są nowym nabytkiem ikony stylu Victorii Beckham! Żona Davida, który skupia się teraz głównie na karierze modela (po zakończonej karierze piłkarskiej) wie jak się ubrać, co to jest smart casual i postanowiła pochwalić się tym na jednym z portali społecznościowych!

Te białe szpilki pochodzą z najnowszej kolekcji Manolo Blahnik, czyli ekskluzywnej firmy należącej do Manuela ,,Manolo” Blahnika Rodrigueza, rodowitego Hiszpana, który zajmuje się produkcją luksusowych towarów, tak ukochanych przez gwiazdy!

Buty Manolo Blahink charakteryzuje wysoki, cienki obcas i ostro zaznaczony nosek z przodu, duża część najnowszej kolekcji Manolo Blahnik jest lakierowana lub satynowa (wpadająca w lekki połysk). Buty Victorii Beckham to dokładnie kolor białej satyny z najwyższym w kolekcji obcasem (15 cm).

Design butów Victorii był inspirowany upodobaniami największych gwiazd kina takich jak Brigitte Bardot! Za te białe szpilki trzeba zapłacić ok. 2100zł, wiele internetowych zachodnich sklepów zajmuje się sprzedażą tej marki. Akurat buty Victorii Beckham były robione na zamówienie!

Buty Victorii Instagram

Victoria Beckham/@victoriabeckham/Instagram

Gdzie takie kupić?

Białe szpilki przeżywały już swój okres rozkwitu, a w sumie już kilka. W Polsce etap ten przypadał szczególnie na środek lat 90. Pamiętasz film ,,Kogel Mogel”, główna bohaterka Kasia Solska wiozła takie białe szpilki z Holandii! Obecnie moda na biel powraca etapami, na ulicach jeździ coraz więcej białych samochodów, biel towarzyszy nam również na modnych ubraniach, chyba znów przyszedł czas na modne buty! W Polsce znajdzie się kilka modnych butików i sklepów w których dostaniesz podobne fasony, nudzi@ra jest niekwestionowaną miłośniczą marki DeeZee, tam znajdziesz białe szpilki City Look, które kosztują 99,00zł.

Zostały również wysoko ocenione w komentarzach internautek np. ,,Rozmiar jest idealny. Buty na początku były delikatnie ciasne, co jest normalne przy tego typu tworzywie, jednakże szybko dopasowały się do stopy. Nie licząc przymiarki, po raz pierwszy miałam je na sobie na weselu i nie zdjęłam ich ani na moment przez około 15 godzin. Polecam!”

kolażbiałebuty dezzee

Białe szpilki City Look White/Mat. prasowe DeeZee

Kiedyś białe buty były symbolem kiczu, lub pasowały jedynie Pannie Młodej w dzień wesela. Dzisiaj coraz częściej zakładają je gwiazdy do stylizacji dziennych. Odważyłabyś się?