Sezon w Aparcie właśnie się rozpoczyna, jak zwykle wiele nowości oraz stara, dobra klasyka, która nigdy nie zawodzi. Jeśli biżuteria Apart jest również Twoją ulubienicą, albo masz kilka świecidełek i chciałabyś powiększyć swoją kolekcję to teraz masz świetną okazję!

Apart zaczął współpracę z luksusową marką, która teraz chce podbić serca Polek. Jaka jest biżuteria Apart od Athomie? Komu to pasuje? 

Athomie to luksusowa marka, znana w całej Europie. Twórcą kolekcji jest włoski projektant Stefano Russo, który współpracował z najbardziej znanymi markami na świecie, takimi jak Versace czy Louis Vuitton. Kobiety w Niemczech, czy Francji dobrze znają tę markę.

biżuteria Apart

Bransoleta ze srebra pozłacanego 959zł/Mat.prasowe Apart

Autor kolekcji stara się znaleźć równowagę nie tylko pomiędzy funkcjonalnością, a stroną estetyczną, ale również pomiędzy radością z piękna i urokiem szeroko pojętej harmonii. Ta biżuteria dla kobiet jest wyjątkowo elegancka i stylowa. Nudzi@rze podobają się szczególnie minimalistyczne kształty np. koła, które decydują o uniwersalności tej biżuterii…

kolczyki

Kolczyki ze srebra pozłacanego 319zł/Mat.prasowe Apart

W skład kolekcji wchodzą bransolety, kolczyki oraz naszyjniki w trzech wersjach kolorystycznych: czarno-srebrnej, złotej i brązowo-złotej. Takie kolory będą pasowały zarówno do eleganckiej garsonki jak i zdecydowanie luźniejszej stylizacji dziennej. Szczególnie polecane do ołówkowych spódnic i spodni cygaretek.

wisior

Naszyjnik ze srebra rutenowanego 649zł/Mat.prasowe Apart

Biżuteria jest tworzona ręcznie, z najwyższej klasy materiałów. Jakość wykonania i połączenie gładkich powierzchni z małymi kulkami srebrnymi powodują, że biżuteria pięknie załamuje światło, lśniąc intensywnym blaskiem.

kolczyki1

Kolczyki ze srebra rutenowanego 299zł/Mat.prasowe Apart

Ciekawostką jest fakt, że biżuteria Athomie jest zarejestrowanym znakiem towarowym, chronionym przez międzynarodowe prawo patentowe, aby zachować unikalność i autentyczność tej oryginalnej biżuterii. Taka biżuteria to nie tylko kobieca rzecz, ale również świetny pomysł na prezent dla kobiety w każdym wieku!

bra

Bransoletka ze srebra pozłacanego 469zł/Mat.prasowe Apart

W tym sezonie Apart wyjątkowo zaskakuje, dlatego nudziara jeszcze kilka razy będzie Ci pokazywała najnowsze trendy w biżuterii z Apart i nie tylko!