Jaka jest biżuteria Mohito? Oj dzieje się!

NASZYJNIKI

Naszyjniki w nadchodzącym sezonie w Mohito będą na bogato. Duże, dwukolorowe łańcuchy, sznury pereł, czy perłowe kołnierze. Te naszyjniki to HIT wiosny lata 2013. Zauważ, że każda Kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie. Są proste łańcuchy z dużymi oczkami (do militarnej stylizacji na przykład), naszyjniki łańcuchowe z małymi oczkami (do dziennej stylizacji) i piękne kolie w kolorach pudrowych i pastelowych (turkus, delikatny róż), taka biżuteria Mohito pasuje do stylizacji weekendowej, na wesele, czy przyjęcie koktajlowe.

BRANSOLETKI

Bransoletki z najnowszej kolekcji Mohito Shine&Chic to również kwintesencja kobiecości. Bransoletki błyszczą się różnymi odcieniami srebra i złota i znów tak jak w kolekcji naszyjnikowej znajdziesz tutaj coś dla siebie zarówno, gdy lubisz minimalizm, jak i wtedy gdy słuchasz ostrego rocka. Znajdziemy tutaj przede wszystkim bransoletki z dużymi oczkami, łańcuchowe. Nie zabraknie również czegoś dla Kobiet biznesu: złote, okręcane wokół ręki. F&Ls bardzo podoba się ta różowa bransoletka z perełkami z ekoskóry!A Tobie,podoba się ta biżuteria Mohito? Zdecydowałabyś się na tak ekstrawagancką biżuterię, czy wolisz klasyczne kolekcje z Apartu, czy Kruka?

KOŁNIERZE

Kołnierze i biżuteria Mohito kołnierzopodobna już w tamtym sezonie (jesień 2012) powoli wchodziła na salony, ale poważny jej udział w modzie będzie miał sezon wiosna lato 2013, a Mohito może się pochwalić dość dużym wyborem tego rodzaju biżuterii. Nie musisz już kupować bluzki z kamieniami, czy cekinami, którą bardzo ciężko się pierze (nawet w rękach), wystarczy, że przyozdobisz taką bluzkę takim awangardowym kołnierzem i gotowe! Ich ceny wahają się o 24,99zł do 89,99zł i lepiej zainwestować w taki kołnierz niż kolejny, nudny łańcuszek. Ile kosztują ubrania, które będą świetnym dopełnieniem biżuterii Mohito, oto ceny zestawów Shine&Chic:

Bluzka Mohito 119,99zł

Spódnica Mohito 99,99zł

Baleriny Mohito 99,99zł

Bransoletka Mohito 29,99zł

Zestaw czarną, prostą bluzkę prześwitująca (z dość strojnym kołnierzem) z klasycznymi baletkami, które idealnie pasują do bransoletki i spódnica w kolorze różowej fuksji w celu rozświetlenia stylizacji, czyż nie nowocześnie i świeżo? Biżuteria Mohito to atrakcyjne ceni i dość ciekawe kształty…Nudziara poleca!