W tym miesiącu pojawił się zupełnie nowy trend czyli dodatki w stylu jajek Faberge, taka biżuteria pasuje nie tylko do kreacji wieczornych, z powodzeniem można je nosić do zestawów modowych typowo dziennych. Do czego nosić takie dodatki w stylu jajek Faberge? Jak one wyglądają? Oto kilka z nich…

Czy są te słynne jajka Faberge?

Są to małe dzieła sztuki wykonywane na zlecenie carskiego rodu Romanowów przez Petera Carla Faberge, który na dworze carskim był znanym jubilerem i złotnikiem. Były to jajka wielkanocne, które Faberge wykonywał ze złota, srebra, masy perłowej, kamieni szlachetnych, masy perłowej, a nawet zdobił je emalią. Dzisiaj jajka wracają jako trendy w modnych dodatkach, w biżuterii,  znajdziecie je również na torebkach, butach, topach, a nawet sportowych czapkach. Taki styl zazwyczaj udekorowany jest jeszcze ornamentami kwiatowymi. Torebki wyglądają tutaj jak dzieła sztuki z dworu Romanowów, więc warto mieć chociaż jedno takie cacko w swojej kolekcji. Taką biżuterię, lub jej elementy możecie odnaleźć w wielu sieciówkach, przede wszystkim River Island, H&M, Zara, a takie domy mody jak Dolce&Gabbana, czy Williamson są totalnie w nich zakochane.

W najnowszej kolekcji River Island znajdziesz takie właśnie modne dodatki. Torebka ze złotem, perłami, kamieniami i haftami wygląda jak dzieło sztuki wykonywane ręką słynnego złotnika Faberge. Koszt tej torebki to 199,99zł. Na zdjęciu prezentujemy również piękny pierścionek z zielonym kamieniem opleciony przez żabkę wysadzaną kryształami za ok. 73 zł. Takie dodatki możecie założyć zarówno do wystrzałowej kreacji wieczorowej jak również do zestawów codziennych (szczególnie do czarnych rurek). My nie proponujemy łączyć tych małych dzieł sztuki ćwiekami i dżetami – co za dużo to nie zdrowo:) Macie jakieś pomysły na fajne zestawy? A tutaj kolejne fajne akcesoria z River Island, które skojarzyły się nudzi@rze z jajkami Faberge!

 Lekkie dodatki stylu Faberge, najmodniejsze w tym sezonie to również kowbojki (czarne z bardzo fajnie przemyślanym złotym suwaczkiem), które wyszywane są złotymi koralikami, które z kolei układają się we  wzory. Za te buciki zapłacicie w River Island ok. 465 zł, oraz torebka z ornamentami za ok. 155zł. Wszystkie prezentowane tutaj dodatki oraz buciki znaleźliśmy na oficjalnej stronce internetowej River Island www.riverisland.com. Możecie sobie zobaczyć, co jeszcze mają ciekawego. Wszystkie takie dodatki znajdziecie w naszych, polskich sieciówkach. Chcecie lśnić tej jesieni? Polecamy dodatki Faberge!