Złote i srebrne buty znów w modzie! Na wysokim i niższym obcasie, jeśli twoje buty błyszczą, to znaczy, że wiesz co jest trendy w tym sezonie…

Jakie one są?

Złoto i srebro na butach było modne jakieś 15 lat temu, później, moda na TOTAL COLOR znikła i teraz pojawia się znowu, błyszczące szpilki w kolorze starego złota, albo srebrne buty, wystrzałowe czółenka – to one będą brylować latem i wczesną jesienią. Ale błyszczące buty to nie tylko te złote i srebrne, ale również buty z brokatem, które mienią się tysiącami małych drobinek! W sezonie wiosna/lato modne są buty na cienkiej, wysokiej szpilce z obowiązkowo ostrym noskiem z przodu, w takich butach chętnie pokazują się Kasia Glinka, czy Marta Żmuda-Trzebiatowka, a te Panie znają się na modzie! Jeśli nie przepadasz za wysokimi obcasami zainwestuj w błyszczące buty na klockowym obcasie to złoty środek między wysoką szpilką, a płaską baletką.

Do czego zakładać błyszczące buty?

Buty w stylu gwiazd pasują szczególnie do skromnych sukienek, tzw. małej czarnej, ale Brytyjki dla przykładu uwielbiają zakładać je do kolorów bardzo rażących, co daje dość oryginalny efekt. Jeśli chcesz wyróżniać się z tłumu to postaw właśnie na kolor. Na pytanie, czy można łączyć srebro ze złotem odpowiadamy: TAK! Moda poszła w przód i teraz srebrne buty coraz chętniej zakłada się do złotych kolczyków, takie zestawienie ociepla dość stateczny charakter srebra!

Komu to pasuje?

Pasuje większości Pań, szczególnie tych 25+, jeśli jesteś blondynką decyduj się na złoto, brunetkom jubilerzy doradzają srebrne dodatki. Pamiętaj, że złoto ociepli Twój wizerunek, srebro z kolei pokaże jego stanowczość. I jak? Pora na nowe buty? Może warto zaszaleć i postawić na błyszczące buty?

Gdzie kupić?

Mało jest złota i srebra w sieciówkach, jeśli chcesz zainwestować w droższe złote buty udaj się do Venezi lub Kazar, tam znajdziesz cudeńka, ale w dużych cenach. Skarbów szukaj na sarenza.pl, tam masz bardzo duży wybór!