Wiesz co to są charmsy? Zbierasz je? Wśród bransoletek Pandora znajdziesz te srebrne, z 14-karatowego złota, a nawet na skórzanych rzemykach i tekstylnych sznurkach. Jak łączyć charmsy z bransoletką Pandory? Są jakieś promocje?

Modne, błyszczące i glamour – takie są bransoletki Pandora. O co w tym wszystkim chodzi? Taką bransoletkę zakupujesz oddzielnie od charmsów, masz spory wybór, bo projektanci Pandory dbają o rozszerzanie ciekawej oferty. Wśród bransoletek możesz wybierać te srebrne, złote, skórzane i tekstylne. Nam najbardziej podobają się te srebrne, ale wybór należy do Ciebie. Zobaczmy jak wyglądają same bransoletki Pandory:

Wszystkie bransoletki Pandora wykonane są z wysokiej jakości materiału, to świetny pomysł na prezent dla Kobiety!

Zastanawiasz się pewnie ile trzeba zapłacić za takie cacko, bransoletka Pandora nie należy do najtańszych, jej koszt waha się w zależności od materiału wykonania. Bransoletki Pandora tekstylne i rzemykowe możesz nabyć od 65zł wzwyż, srebrne kupisz od 179zł wzwyż, a cena złotych rozpoczyna się podobnie jak srebrnych, a kończy nawet na 6 tysiącach! Jeśli miałybyśmy podać tu cenę ustandaryzowaną, taką w jakiej kupisz naprawdę ładną bransoletkę Pandory to przygotuj się na wydatek ok. 199zł.

Skompletowane bransoletki Pandora

Ale biżuteria Pandora, cały smaczek zachowuje , gdy zaczynasz kolekcjonować charmsy. Co to są charmsy Pandora? To małe ozdóbki, które dopinasz do bransoletki jak klipsy, ponieważ pomysł charmsów spodobał się klientkom powstały różne ich kolekcje, wzory kształty, od zwykłych srebrnych kuleczek, po wzory szminek, bucików, zwierząt, a więc jest w czym wybierać! Zobaczmy charmsy Pandory:

Do każdej bransoletki oddzielnie możesz dobrać charmsy Pandora

Ich koszt również waha się w zależności od materiału z którego są wykonane, te najdroższe, z 14-karatowego złota to koszt ok 1,3tyś zł! Ale nie przejmuj się, większość charmsów ma dość przystępne ceny, sa wykonane ze srebra i uśredniając musisz mieć w kieszeni ok. 149zł, żeby kupić jednego charmsa!

Na stornie internetowej Pandory możesz sama zaprojektować bransoletę z charmsami! Program od razu wyliczy Ci jaki byłby koszt takiej bransoletki, później wystarczy, że złożysz zamówienie, szybko i wygodnie. Kompletowanie bransoletki Pandora to duży wydatek, ale jak pięknie wygląda! Masz taką bransoletkę i chciałabyś pokazać? Pisz!