Bransoletki z cyrkoniami, perełkami, skórzane, bursztynowe...Apart zmienia się z roku na rok i teraz stawia na Kobiecość w wersji nowoczesnej, idealnej dla zapracowanych, zaganianych Kobiet, które stawiają na stonowaną elegancję. 

Ale uwaga! Znajdą się też bransoletki dla miłośniczek ostrego grania rockowego…

Bransoletki z markowej firmy jubilerskiej Apart są niepowtarzalne i stylowe. Apart ma w swoich kolekcjach przepiękne bransoletki i bransolety, których ceny wahają się od 79zł wzwyż. Ładną, elegancką bransoletkę możesz już kupić za ok. 100zł i z taką bransoletką zdecydowanie podbijesz serce mężczyzny, a wzbudzisz zazdrość koleżanek. W latach 80. Kobiety nie pokazywały się w mieście bez uprzednio dobranych bransoletek! Królowały kolorowe i plastikowe, ale trendy uległy diametralnej zmianie! Ile kosztują?

1 Srebrna bransoletka z cyrkoniami z głową tygrysią. Ta propozycja szczególnie Nam się podoba! Kolekcja: Lśnienie (799zł)

2 Srebrna bransoletka z węzłem. Dla Dziewczyn, które lubią cięższe brzmienie, ale i eleganckie stylizacje. Kolekcja: Love Love (299zł)

3 Srebrna bransoletka apart z a la charmsami. Nie musisz dobierać do niej kolejnych zawieszek! Kolekcja: Love Love (199zł)

4 Bransoletka srebrna z mosiądzem. Kolekcja: Arte (1189zł)

5 HIT!!! Bransoletka ze skóry w kolorze nude. To niekwestionowanie najlepsza bransoletka według nudziary. Kolekcja: Księżycowa (299zł)

6. Srebro z bursztynami. Kolekcja: Bursztyn (1139zł)

Bransoletki z Apartu to świetny pomysł dla prezent, więc jeśli jakiś mężczyzna Nas czyta to już wie, czego pragnie Kobieta.…Taką bransoletkę możesz założyć do wszystkiego, a w szczególności do świeżych, modowych stylizacji. Nie zapomnij, że mała, czarna również lubi się z bransoletkami tego typu! Więcej bransoletek znajdziesz na stronie Apartu! Jeśli interesujesz się biżuterią, albo za niedługo będziesz się zaręczała i chcesz swojego przyszłego męża troszkę pokierować na pierścionki zaręczynowe!

Bransoletka to świetne uzupełnienie każdej stylizacji, jeśli lubisz garsonki to wybieraj lekkie bransoletki, na cienkim sznurze, żeby nie przytłoczyło, ale jeśli nie masz dress codu w pracy, albo siedzisz w domu, to jak najbardziej możesz zaszaleć i kolorowe bransoletki są wtedy mile widziane na ręce!