Wiele dziewczyn rezygnuje z bronzera, lub zupełnie o nim zapomina, bo nałożenie i praca z bronzerem nie jest taka prosta jakby się mogło wydawać.

Jeśli szukasz bronzera idealnego, to zdecydowanie mogę polecić bronzer firmy The Balm Bahama Mama, który jest bardzo popularny w internecie, a grono fanek stale rośnie

 

 

 

 

Na karaibskiej wyspie…

The Balm – Bahama Mama

Bronzer Bahama Mama z przenosi nas na karaibską wyspę nie tylko dzięki swojemu pięknemu brązowo-oliwkowemu kolorkowi, ale również za sprawą ślicznego opakowania w stylu retro. Jakie są najważniejsze pozytywy, które odkryłam w tym bronzerze? Oto one:

  • Odcieńciepły brąz z lekką nutką oliwki, dzięki temu kolorkowi zarówno panie z bardzo jasną karnacją jak i te z ciemniejszą przyznają, że kolor im odpowiada.
  • Matowy – na rynku już dość kosmetyków z błyszczącymi drobinki, ale ten bronzer do takich kosmetyków nie należy, nie znajdziesz tu drobinek złota i według mnie to jego duża zaleta
  • Ślicznie opakowanie – jak to The Balm, opakowanie w stylu retro, wygląda jak mała książeczka, którą się otwiera i w środku znajduje się nie tylko produkt, ale również lustereczko
  • Wydajność – kosmetyk jest faktycznie bardzo wydajny, ja zamówienie robię raz na pół roku (no może na 5 miesięcy:)

Zapraszam na recenzję filmową Bahama Mama

Większych minusów tego bronzera nie zauważyłam, chociaż niektóre dziewczyny piszą w internecie, że po kilku godzinach bronzer lekko zanika na ich buziach. Cóż – u mnie tego efektu nie ma, może dlatego, że aplikuję sporą ilość produktu za pierwszym razem.

Jaki pędzelek?

Do bronzera używam pędzelka Hakuro H21, chociaż uważam, że każdy inny tego typu się spisze. Można spróbować również H14, czy H55 do pudru. Osobiście, nie przepadam za dużymi pędzelkami do nakładania bronzera, ale jak kto lubi:)

Eleganckie pudełeczko w stylu retro

Ile kosztuje? Gdzie?

Ten dobry bronzer Bahama Mama niestety do najtańszych nie należy, za opakowanie tego kultowego bronzera trzeba zapłacić ok. 52zł w internecie. Ja swój bronzer kupuję w sklepie internetowym cocolita.pl (UWAGA – nie jest to reklama sklepu, żadnego z produktów nie dostaję od nich za darmo:)