W latach 90. broszki przeżywały swój wieki rozkwit, wszystkie Panie przypinały broszkę. To typowa kobieca dekoracja, która dodaje zdecydowanego uroku naszej stylizacji. Dzisiaj broszki nie są już tak popularne, ale na największych pokazach mody 2013 widać powracające zainteresowanie broszkami w sezonie jesień 2013, nasza propozycja: broszki Kruk

Dlaczego Kruk? Gdyż biżuteria Kruk nie zawodzi, jest pięknie wykonana, stylowa, spokojna i stonowana, za to właśnie ją lubimy, co ważne ta modna biżuteria jest w dość atrakcyjnych cenach jak na Polskie realia, stąd nasza sympatia do marki biżuteryjnej Kruk!

Broszki Kruk pasować będą każdej dziewczynie i tej młodszej i starszej, z racji swojej uniwersalności. Wpinamy je w żakiet, marynarkę, a nawet bluzkę, czy wiesz, że w tym sezonie broszkę można wpiąć również w T-shirt? Srebrne, złote z domieszką brązu, znajdziesz tutaj sporo nowości pochodzących z kolekcji biżuteryjnej 2013. Jak wyglądają broszki Kruk i co takiego mają w sobie, że przyciągnęły naszą uwagę?

Te fantastyczne broszki Kruk wyglądają jak zamrożone w srebrze, mamy tutaj przeróżną paletkę kształtów. Większość widocznych broszek przystrojona jest kryształkami Swarovskiego, które nadają im dystyngowania i elegancji. Broszki, które widzisz na zdjęciu pochodzą z najnowszej kolekcji W.KRUK, projektowanej przez Annę Orońską. Broszki Kruk nie są duże, mają ok. 4cm i to właśnie sprawia, że są takie inne od wszystkich, spokojne i stonowane… 

Broszka Kruk która robi furorę wygląda jak małe skrzypce, jest z bardzo modnego e nadchodzącym sezonie srebra. Szpilka jest na tyle mała, że nie zniszczy ubrania!

Taka broszka od Kruka może być nie tylko pięknym dopełnieniem Twojej stylizacji, ale to również ciekawy pomysł na prezent dla mamy, siostry, czy babci – każda z nich ucieszy się z niego inaczej i znajdzie inne zastosowanie. Jeśli nie podobają Ci się broszki typowo srebrne, polecamy rozejrzeć się za czymś ręcznie robionym ze sprawdzonego źródła, można znaleźć perełki! My jednakże, trzymamy się klasyki i zdecydowanie zostajemy przy magii biżuterii W.KRUK!