Edyta Górniak promienieje! Na ostatnim odcinku The Voice of Poland pokazała się znów z dobrej strony! Śmiała się, żartowała, a występ jednego z uczestników tak ją rozczulił z powodu starych wspomnień o swoim Tacie, że się popłakała! Edyta jest bez dwóch zdań zakochana i to w nie byle kim, bo wybrankiem jej serca jest znany warszawski prawnik – Piotr Schramm. To chyba widać, że piosenkarka wychodzi na prostą, bo jej styl ubierania również odmłodniał!

Edyta jest w formie!

Edyta Górniak to DIVA polskiej sceny muzycznej, właśnie przeżywa jeden z lepszych etapów w swoim życiu, widać, że jest w formie – nie tylko do śpiewania (bo w tej formie jest już od wielu, wielu lat), ale w formie, której mogłaby pozazdrościć niejedna młoda wokalistka! Jej konto na FB jest ciągle aktualizowane, widać, że dba o swoich fanów, wstawia zdjęcia, jest na bieżąco i nawet komentuje! Nudzi@ra również ogląda The Voice of Poland i zmieniła zdanie o Edycie Górniak! To chyba media promują taki ,,dziwny” wizerunek tej gwiazdy!

2

Edyta Górniak/KAPiF

1

Premieta The Voice of Poland/ KAPiF

Buty Edyty Górniak…

Jakie ONA ma buty! W tym sezonie Edycie wyjątkowo spodobały się wysokie szpilki, na cienkim obcasie, z bardzo ostrymi noskami w kolorach neonowych! Na takie obuwie decydują się również w tym sezonie np. stylistka Zosia Ślotała, zwyciężczyni Idola Monika Brodka, czy stylistka i krytyczka modowa Joanna Horodyńska. Co mają w sobie te kobiece szpilki? Te buty Edyty Górniak mają w sobie wielkie pokłady seksapilu! Noga prezentuje się w nich obłędnie, jest wyciągnięta, wydajesz się wtedy wyższa, a Twoja sylwetka smuklejsza…

buty Edyty Górniak

fot. KAPiF

Jaki kolor wybrać?

Jak zauważyłaś na pewno te buty Edyty Górniak są w bardzo soczystych kolorach np. oranżowy, kanarkowy, turkusowy. W tym sezonie można zdecydować się właśnie na neony, albo wręcz przeciwnie – iść w kolory szare i gołębie. Edyta zaprezentowała oba nurty. W butach w kolorze neonowym pojawiła się zaraz po nagraniu odcinka The Voice of Poland, natomiast gołębie szpilki założyła na Premierę Programu. W bardzo podobnym guście buciki założyła również wtedy Marysia Sadowska!