Zastanawiałaś się kiedyś ile kosztują buty gwiazd filmowych? Ile za swoje buty zapłaciła zdobywczyni Oskara 2013 Jennifer Lawrence, czy Ann Hathaway? Gwiazdy stawiają na blichtr i uwielbiają, gdy wszystko błyszczy, nawet buty! Te najtańsze kosztowały jedną z gwiazd 400zł! Ale za najdroższe zapłacić trzeba było aż….

Gwiazdy kochają wysokie szpilki i takich właśnie szpilek nie zabrakło na rozdaniu tegorocznych Oskarów. Oto przegląd przez najpiękniejsze modele szpilek z rozdania nagród filmowych!

1.

Piękne, wysadzane diamentami i perłami buty słynnej w Miami marki Celline, to bardzo wysokie szpilki w kolorze stalowym. Takie cacka kosztują aż 12 tyś polskich złotych! To chyba gruba przesada! Jeśli podoba Ci się pomysł, możesz sama w domu upiększyć swoje wysokie sandałki, wystarczy dobry klej i kilka błyskotek z pasmanterii!

2.

Buty gwiazd to szczególnie te od Diora, dość prosty i charakterystyczny kształt dla domu mody Dior, również pojawiły się na rozdaniu Oskarów 2013. Te wysokie szpilkiwykonane z czarnej satyny, a fioletowy pasek jest metalowy! Buty w Mediolanie i Paryżu można kupić za ok. 3tyś złotych!

3.

Dla  szpilek straciła głowę również Jane Fonda, to Gianvito Rossi, buciki są pokryte drobnymi, różnokolorowymi perełkami, które mienią się pod światło w różnych odcieniach. Za te damskie buty trzeba zapłacić 4 tyś złotych!

4.

Do mody wracają szpilki z ostrymi noskami. Gwiazdy zachwycają się tymi z najnowszej kolekcji Niny Besiany i najtańszy model na Gali Oskarowej zaprezentowała Eve Longoria. Buty kosztują 400zł, a prezentują się nie gorzej niż te za bardzo wygórowaną cenę!

5.

Aerin Corsica tworzy przepiękne i bardzo charakterne sandałki. Jej projekty pojawiły się również na Galii i szybko zostały obwołane jednymi z faworytów! proste, nowoczesne, stylowe! Cena jest do przełknięcia nawet przez zwykłe śmiertelniczki 900zł!

6.

Te buty gwiazd cieszą się zainteresowaniem nie tylko przy okazji Wielkiej Galii. Nudziarze niespecjalnie się podobają i uważamy, że 1600zł to za dużo za buty od Rogera Viviera.

7.

Buty od Dolce&Gabbana to HIT!!! Te damskie buty bardzo Nam się podobają, są kobiece i trochę przypominają klimaty hiszpańskie (gorące noce, seksowne tango!). Dolce&Gabbana w cenie od 2200zł

8.

Model od domu modu Gucci również cieszą oko za 3000zł. Złote buty cieszą się zawsze dużą popularnością na wielkich galach, bo pasują do większości sukienek!

9.

Kochamy pajęczynki! Są szczególnie piękne i nie ważne, że to dość wysokie szpilki, w kolorze nude z bardzo modnym, cienkim obcasem od Sergio Rossi za 3,200zł! Takie buty gwiazd mogłybyśmy również zakładać na co dzień, ach…

10.

Stawkę zamykają Lanviny za 6tyś złotych, mocne, lekko rockowe, świecące. Blichtr w każdym calu. Te sandałki świetnie oddają charakter Oskarów, pełen przepychu…Ale czy faktycznie warte swojej ceny?

Ciekawe jesteśmy co Ty sądzisz o tych kosmicznych cenach butów gwiazd. Gdybyś miała, zapłaciłabyś aż 12 tysięcy złotych za buty, które pewnie założyłabyś tylko raz?