Jesień powoli za pasem i Kobitki, które podążają za najnowszymi trendami modowymi wiedzą, że teraz jest najlepszy czas na kupowanie obuwia jesiennego. W sklepach obuwniczych już kuszą nowe kolekcje. Jakie są trendy na ten sezon? Czy buty na jesień posłużą również wczesną wiosną? A może odpuścić sobie i kupić coś lepszego na zimę? Oto buty na jesień z DeeZee, trendy, którym warto się przyjrzeć:

1. KOWBOJKI

Kowbojki dotarły do nas z USA, moda na nie już jest widoczna na polskich ulicach, pełno ich w sklepach! Jeśli kochasz kowbojki, albo chciałabyś spróbować nosić te czaderskie buty, zdecyduj się na takie z lekkimi zdobieniami! Może cekiny z tyłu buta? Albo ostrygi? W tym sezonie najmodniejsze będą klasyczne czarne i brązowe kowbojki przyozdobione kamykami. Jeśli chcesz się wyróżniać szukaj kowbojek przeplatanych materiałem (imitującym skarpetkę)

buty na jesień

Kowbojki/DeeZee

2. BIKER BOOTS

Buty militarne, tzw. biker boots również z mody nie wychodzą, wręcz przeciwnie – mają się całkiem dobrze, a o ich popularności decydują pewnie gwiazdy takie jak np. Jessicka Alba, a w Polsce Natalia Siwiec, czy Marcelina Zawadzka, które chętnie zakładają takie buty na jesień do dziewczęcych stylizacji!

biker boots

Biker Boots/DeeZee

3. SZPILKI NA OSTRO

Jeśli popadłaś w jesienną melancholię i nudę, to szpilki na ostro powinny poprawić Ci humor! Mówi się, że buty na jesień nie mogą mieć wysokiej szpilki, ale jeśli jesteś zwolenniczką seksownego looku, to dlaczego nie? W tym sezonie bardzo modne szpilki ze złotym obcasem! Wybieraj kolor nude lub czarny z dużą ilością klamer. Taki styl lubi np. Agnieszka Szulim, chętnie zakłada takie szałowe botki na jesień!

szpilki

Szpilki na ostro/DeeZee

Moda przeminie?

Jak w każdym sezonie triumfy świecą jakieś określone modele, ale biker boots, czy kowbojki są butami tak uniwersalnymi, że nie wyjdą z mody. Co do szpilek, tutaj postępuj rozważniej, bo sezon w sezon zmienia się moda na przód bucika (z okrągłych znów zaczynają nam się podobać te z ostrymi noskami) oraz obcas (od bardzo cienkiego, po mocno klockowy).

The choice is yours!