Wśród celebrytów rzadko się zdarza taka słabość do jednego modelu butów. Tym razem padło na dziennikarkę sportową telewizji Polsat Karolinę Szostak. Pani Karolina wypłynęła po tzw. fałszywej aferze ,,piersiowej”, gdzie ktoś wstawił fotomontaż ze skąpo ubraną prezenterką prezentującą swoje okazałe kształty.

Karolina Szostak po aferze zaczęła więcej bywać na salonach i faktycznie prezentować swoje kształty. Za niedługo może urosnąć na jedną z większych gwiazd stacji, bo już potwierdzono jej udział w ,,Tańcu z gwiazdami”!

Moda na niewygodę?

Ulubionymi butami Karoliny Szostak są buty na platformie. Takie modne buty tylko wyglądają na dość niestabilne, w rzeczywistości to platforma sprawia, że tego typu obuwie należy do jednego z wygodniejszych i stabilniejszych….

5

Buty w stylu dziennikarki Polsatu fot. deezee

Fajnie wygląda?

Karolina robi wszystko, żeby wyglądać modnie, jej stylizacje wcale nie zakrywają okazałych kształtów dziennikarki, lubi krótkie, dzianinowe sukieneczki i grube rajstopy, również makijaż uchodzi za jeden z odważniejszych, zawsze umalowana mocną szminka w kolorach różu lub odcieniach czerwieni z mocno perłowym cieniem do powiek. Jak Ci się podoba taki look?

2

Notowania Szostak w górę

Występ w ,,Tańcu z gwiazdami” to dla dziennikarki szansa nie tylko na stanie się gwiazdą stacji Polsat, ale również na spotkanie miłości, bo Karolina jest singielką. Kolorowe media plotkują, że dziennikarka miała ochotę na sesję w Playboy’u, ale niestety stacja była niezbyt przychylna tej propozycji…Ciekawe kto będzie partnerem tanecznym Karoliny? Może Maserak?

1

Karolina Szostak/KAPiF

Buty platformy

Szostak na każde większe wyjście zakłada buty na mega platformach i wygląda w nich fajnie, bo jest dość niską kobietą, a buty tego typu wydłużają nogę. W nachodzącym, modowym sezonie buty na platformie będą bardzo smakowitymi kąskami. Szczególnie modne będzie połączenie botka na wysokiej szpilce i właśnie buta na platformie w stylu Jennifer Lopez. Zobaczmy kilka modelów dostępnych w DeeZee:

buty platformy

Platforma nie musi być całkowita, w tych kremowych bucikach mamy mocno zarysowany przód fot. deezee

buty na platformie

Czarny zamsz i kolorowe dodatki będę bardzo modne tej wiosny! fot. deezee

w stylu Karoliny Szostak

HIT! Te botki biją rekordy popularności wśród szafiarek fot. deezee

 Wybierzesz takie na wiosnę?