Kobiety kochają buty! Sandałki, szpilki, baletki, nigdy nam nie dość i dobrze, bo buty to taka nasza wizytówka. Jeśli szukasz fantazyjnego wzornictwa i zachodniego stylu to znajdziesz go w Top Shop! Buty z tej sieciówki są….

pomysłowe i odbiegają od tych polskich propozycji. Wybrałyśmy kilka par, które ewidentnie inspirowanedesignem Alexandra McQueena, widzimy również powiew stylu późnego Versace. Brytyjki kochają buty Top Shop i często je kupują. Kilka naszych koleżanek mieszka w UK i wszystkie jednogłośnie twierdzą, że buty Top Shop mają atrakcyjne ceny dla mieszkanek Wysp! Cóż, gdy przyjrzymy się tym cenom i przeliczymy je na złotówki, to chyba my Polki już nie możemy powiedzieć tego samego. Jakie są ich ceny, otwórzmy nasz walutowy przelicznik

Sandałki to najmodniejszy TREND tego sezonu, mają wszystko co potrzeba – grube paski, lakierowany kolor łososiowy przeplatany z czarną skórą i wysoki obcas imitujący miedź, całość prezentuje się świeżo i nowocześnie. Takie sandałki buty Top Shop kosztują 62 funty co na złotówki daje 310zł, do tego należy doliczyć koszt przesyłki i razem wychodzi ok. 370zł. Buty są ze skóry. Cena odpowiada tym z markowych sklepów dostępnych w każdej galerii handlowej np. Venezia, czy Baldowski.

Buty na złotych platformach Top Shop pochodzą z najnowszej kolekcji i była w nich widziana Katy Perry! Te buty na złotych platformach powstały przy współpracy z Chloe. To 50% skóra i 50% plastik. Widocznie inspirowane były stylem Alexandra McQeena, są niepowtarzalne! Ale ile kosztują? Można je nabyć za 120 funtów (to już przecena ze 150 funtów) co daje równowartość 600 złotych, do tego koszt przesyłki i mamy 660zł! Podkreślmy, że to cena za standardową jakość. W Top Shop możesz wybrać wyższą jakość (quality). Za najwyższą (5) trzeba zapłacić 600funtów czyli 3000zł!

Stawkę zamykają złote szpilki z ćwiekami z tyłu. To kolejny HIT sezonu! To co widzimy, to tzw. metaliczna skóra, 100%. Te buty Top Shop wyglądają bardzo efektownie i świetnie pasowałyby do sobotniej stylizacji, idealne do małej czarnej. A ile kosztują buty z zagranicy? Te damskie szpilki to koszt 92 funtów przecenione ze 115 funtów, co na polskie złotówki to 460zł i znów doliczamy koszt przesyłki i wychodzi 520zł, dużo? Jak na nasze portfele to sporo;/

A Ty? Co myślisz o cenie butów z Top Shop?