Co one w sobie mają, że przyciągają wzrok? W tych butach zakochała się Magda Mołek, często wybierają je także Hollywoodzkie gwiazdy…Na polskich ulicach coraz ich więcej. Te buty od Vivienne Westwood chociaż przyjmują zawrotne ceny, potrafimy oszczędzać długo, aby zdobyć chociaż jedną parę!

Te buty, to tak naprawdę meliski Vivienne Westwood, w których świat zakochał się już jakiś czas temu, ich popularność nadal nie gaśnie.ekstrawaganckie, charakterystyczne, nie można ich pomylić z żadnymi innymi, jeśli którakolwiek Kobieta zna się chociaż odrobinę na modzie od razu pozna, że masz na nodze buty Vivienne Westwood!

Jak to się zaczęło?

Na pomysł tych oryginalnych butów damskich wpadła sama Vivienne Westwood, która trzy lata temu na pokazie w Londynie zaprezentowała kolekcję butów Anglomania for Mellisa i się zaczęło! Świat mody został podzielony na dwa obozy, jednych te gumowe buty zachwyciły, inne stanowczo pisały recenzje, że niczego brzydszego nie widziały! Ale jednego nikt nie mógł odmówić – buty były inne niż wszystkie, pokazane wówczas modele miały średni obcas, wykonane były z pachnącej gumy w stylu peep toe (odkryty palec) i odkryta pięta, przód zdobiły trzy różne dekoracje: płaskie serduszko, wisienki lub polerowana kulka (podobna do małej bombki choinkowej)

Gwiazdy kochają buty Vivienne Westwood

Te charakterne buty Vivienne Westwood już od trzech lat nieustannie pojawiają się na czerwonych dywanach, szczególnie upodobały je sobie gwiazdy brytyjskie, najczęściej widziana jest w nich piosenkarka Katie Perry!

Za ile i gdzie?

Te buty od Vivienne Westwood nie stoją na wystawach sklepowych, nie znajdziesz ich w sieciówkach, sporadycznie w oryginalnych włoskich sklepach . A więc, gdzie szukać? Oczywiście w Internecie np. na sarenza.pl, gdzie masz dość duży wybór. W tym momencie klasyczne buty Vivienne Westwood na sarenzie kosztują 628zł (te z płaskim serduszkiem). Warte swojej ceny? TAK! Nie bój się, że będą nieładnie pachniały, noga reaguje dobrze, bo to nie klasyczna guma….Są godne polecenia!