Jak sprawić,żeby błyszczeć codziennie? Zabiegana? Zmęczona? Brak czasu? Czy istnieje złoty środek na codzienne piękno, które możemy z siebie wydobyć mimo zmęczenia i złego samopoczucia? Oto kobiece porady:

Też powtarzasz sobie zdanie chcę być ładna, ale nic z tym nie robisz? Marzysz o czasie tylko dla siebie, ale nic z tego nie wynika, bo masz tyle obowiązków, że można by obdzielić kilka osób? Nie jesteś sama! Szara codzienność, wyścig szczurów i monotonia pozbawiają Cię blasku, jak go odzyskać, chociaż odrobinę? Oto sposoby F&Ls:

PORANEK

Może i nie masz czasu na bardzo zdrowe śniadanie, z dużą ilością warzyw, szklankę wyciskanego soku z owoców i pełnowartościowe pieczywo, ale na pewno znajdziesz sekundę, żeby przyjąć magnez w kapsułce i witaminę C. Oba te suplementy to podstawowy zestaw ochronny na dzień. Jeśli pijesz kawę, spróbuj cappucino zamiast latte. Kawa szybko wypłukuje magnez z Twojego organizmu i wbrew pozorom, może chcieć się Ci po niej spać! Nadal w uszach słyszysz chcę być ładna? Oto kolejne porady:

Używasz klimatyzacji w samochodzie? Wyłącz ją na trochę i spróbuj uchylić okien lub szyberdach jeśli posiadasz. Mimo swoich ewidentnych zalet klimatyzacja to skupisko zarazków i główny powód kataru, często mylonego z alergią w sezonie wiosna/lato!

DZIEŃ

Jeśli pracujesz zawodowo poza domem zaopatrz się w bułkę z serem na lunch, dobrze jeśli przekąsiłabyś również jakiś owoc np. mandarynkę. Pracujesz bardzo intensywnie? Zrób w ciągu dnia 15 minutową przerwę, jeśli da radę to zdrzemnij się! Należy Ci się przerwa w pracy, organizm się wtedy regeneruje, wracasz z lepszym nastawieniem, jesteś wydajniejsza i dzień szybko mija! Najczęściej jesz obiad w mieście, stawiaj na naleśniki, placki po węgiersku i makarony. Ciężkie mięsa są po pierwsze ciężkostrawne, po drugie niebezpieczne z niepewnego źródła! Chcę być ładna!

WIECZÓR

Obowiązkowo idź na krótki spacer! Jeśli nie masz czasu to chociaż stań na balkonie, albo tarasie przez 10-15 minut, świeże powietrze to dawka dotlenienia dla Twojego zmęczonego organizmu. Zjedź lekką kolację, zrób 10 przysiadów, może jakiś rowerek dla leniuchów leżących w łóżku z pilotem w ręce? Po kąpieli/prysznicu nałóż krem do twarzy na noc (polecamy Physiożel krem nawilżający).

Śpi ok. 7-8 godzin dziennie! A hasło chcę być ładna nie będzie tylko rzucone na wiatr!

Zmień kosmetyki na bardziej naturalne np. La Roche Posay!