Uroczy i uwodzicielski, jego błyszczące niebieskie oczy i wygląd playboya kusi wiele Pań, przypomina młodego Brada Pitta. Obwołany jednym z najgorętszych aktorów młodego pokolenia, jeszcze nie dostał swojej 100% szansy na zaistnienie, ale taki przystojniak nie mógłby umknąć w naszym rankingu. Oto ciacho z zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych: Chris Pine!

Seksowny?

Jasne! Ta uroda podnosi temperaturę! To facet przystojny i zadbany, ma zjawiskową twarz i pięknie zbudowane ciało. Wysoki szatyn? To właśnie Chris Pine, ma 1.85 m. wzrostu, jest dobrze zbudowany i ma magnetyczne spojrzenie. Ten facet to gorące ciacho! Jego znakiem charakterystycznym są błyszczące, niebieskie oczy, często zarzucano mu, że używa szkieł kontaktowych, ale twierdzi, że ciągle twierdzi, że to bzdura, a spojrzenie odziedziczył po mamie! Ma wysokie czoło, oczy głęboko osadzone, krzaczaste, ale dość regularne brwi i lekko wyeksponowane kości policzkowe, porcelanową cerę i łabędzią szyję. Włosy Chrisa to seksowny nieład, sam przyznaje, że nie dba zbytnio o wygląd, cóż się dziwić, jeśli tak wygląda! Chris Pine nosi dwu dniowy zarost.

Chris lubi motocyklowy styl ubierania się. Biker boots, biały podkoszulek, skóra i jeansy czarne rurki – to modny zestaw w którym Chris Pine często się pokazuje. Na gale preferuje styl smart casual, czyli nie przesadza z garniturami i krawatami pod szyję, zdarza mu się do garnituru założyć kapelusz.

Utalentowany?

Chris Pine nie dostał na razie swojej 100% szansy na zaistnienie. Gościnnie grywał w największych, amerykańskich serialach takich jak np. CSI, ale producenci widzą go raczej jako amanta, zagrał w filmie pt. Królewskie zaręczyny i Pamiętnik Księżniczki 2. Jedną z poważniejszych ról była rola T.Kirka w Star Treku!

Ciekawostki:

1. Chris Pine studiował filologię angielską na Berkeley

2. Studiował aktorstwo w Anglii i USA

3. w 2009 roku był w Polsce, bardzo chciał zobaczyć Auschwitz

4. W jego żyłach płynie walijska i żydowska krew

5. Jego najlepszym przyjacielem jest jego tata