Kolejna odsłona cieni do powiek, które spiszą się wiosną i latem. Są świeże, radosne i mają dużo wspólnego z Ibizą, bo tam producent szukał inspiracji do nowych barw, które będą idealnie wyglądały wiosną i latem na Twojej powiece. Oto nowa i limitowana paletka Sleeka Vol.1 Del Mar, która zabierze Cię w ciepłe, morskie zakątki. A więc, zainspiruj się!

O paletce Sleeka jest już głośno od dawna, bo zestaw 12 cieni do powiek w eleganckim etui, które wygląda bardzo profesjonalnie kosztuje ok. 37zł w internecie! Te cienie do powiek zgarniają bardzo dobre opinie, dziewczyny na forach makijażowych piszą, że cienie do powiek Sleek długo trzymają się na powiece, łatwo się je blenduje i co najważniejsze mają piękne, bardzo wyszukane kolorki!

paletka sleeka

Paletka Sleek Del Mar świetnie sprawdzi się w makijażu dziennym, ale i ten wieczorowy można z powodzeniem stworzyć dzięki tym radosnym i świeżym kolorom ze Sleeka. W paletce znajdziesz tym razem cztery przepięknie błyszczące kolorki, oraz osiem pozostałych – matowych. Dzięki takiemu połączeniu można kombinować w nieskończoność i tworzyć bardzo oryginalne makijaże.

cienie do powiek

Paletka Del Mar Sleek/ mat.prasowe cocolita.pl

W skład tej paletki tym razem wchodzą tak szalone nazwy jak: Lounge Lovers, Poolside, Sunset Strip, Ambience, Chilled Out, Blue Marlin, Opening Party, On The Rocks, Talamanca, Fell Euphoric, Balearic Beat, Paradise. Nazwy kryją bardzo wiosenne kolory: złoty, morski, pomarańcz, fiolet, krem, turkus, kakao i zieleń, niektóre barwy występują w dwóch nasyceniach.

sleek

Paletka Del Mar Sleek/ mat.prasowe cocolita.pl

Opakowanie Sleeka jest bardzo eleganckie i spodoba się nawet wizażystkom, w środku modne i duże lusterko oraz spory pędzelek do nakładania i rozcierania cieni.

Każdy cień możesz nakładać pojedyńczo na powiekę, albo kilka pamiętając o dokładnym rozcieraniu granic między cieniami – to da efekt 3d i zapewni Ci bardzo nowoczesny look! Cienie łatwo się aplikuje i utrzymują się naprawdę długo. Kolory Del Mar, to typowo morski, letni klimat, dzięki któremu Twój makijaż pokaże, że …to już lato!