Gwiazdy kochają chwalić się życiem prywatnym…Tym razem nudziara zagląda na portale społecznościowe i ustala co jedzą gwiazdy, lub czym chwalą się do jedzenia…Niektóre posiłki ,,na bogato”, a inne wręcz przeciwnie!

Zdrowo? Śmieciowo? A może znajdują złoty środek? Co jedzą gwiazdy i jak ONE to robią, że nie tyją?

 

Tosty Riri

Rihanna, która z dnia na dzień staje się coraz bardziej kontrowersyjną piosenkarką przyznaje w wywiadach, że często niedojada, żyje szybko i dość niezdrowo i chociaż nad jej żywienie czuwa dietetyk, Riri już nieraz została przyłapana w Fast Foodzie! Jedna rzecz zostaje niezmienna, Rihanna uwielbia tosty z masłem, które robiła jej  babcia na Jamajce.

riri

Rihanna/Instagram

Grycanki Na Bogato

Marta Grycan lubi chwalić się swoim życiem w stylu high fashion, piękny dom, modne sukienki i szafa wypchana butami od włoskich projektantów.

grycan

Marta Grycan/Instagram

grycan2

Marta Grycan/Instagram

Ale to nie wszystko, Marta Grycan kocha gotować i z tej pasji mógłby powstać niezły album pyszności jakimi Grycanka chwali się sukcesywnie na jednym z portali społecznościowych. Nudziara musi przyznać, że desery i obiady w wykonaniu Mamy Grycan są faktycznie bardzo ładne i pewnie smaczne

Alba zdrowo

Jeśliby mogła to Jessica Alba przeniosłaby swoje życie tylko na portale społecznościowe! Codzienna porcja świeżych fotek i już cały świat wie co Alba ma codziennie na talerzu. Aktorka która ma bzika na punkcie zdrowej żywności często stołuje się w bio restauracjach, ale sama również przygotowuje dla siebie zdrowe jedzenie w pojemniki, gdy jedzie na dłużej kręcić film.

alba

Jessica Alba/Instagram

alba2

Jessica Alba/Instagram

Na jej talerzach można spotkać sporo sałatek, gotowanych warzyw, lekkich włoskich dań z mięsem i sosem pomidorowym, a nawet kraba, którego przyrządza jej mama!

alba1

Jessica Alba/Instagram

 Krupa poza domem

Prowadząca Top Model, na co dzień mieszka w LA i prowadzi wystawny tryb życia, nie mam tam miejsca na stanie ,,przy garach”. Sama Joanna przyznaje, że razem z mężem stołują się w restauracjach! Co jedzą gwiazdy takie jak oni? Krupa kocha desery, bo często publikuje zdjęcia z restauracji, ale na jej talerzu pojawiają się również inne potrawy w niespodziewanie dużych ilościach!

Joanna Krupa

Joanna Krupa/Instagram

co jedzą gwiazdy

Joanna Krupa/Instagram

W ogóle nie widać po niej, że jest w stanie tyle zjeść!

Widziałaś kiedyś jaką gwiazdę podczas jedzenia? Ciekawe co jedzą gwiazdy…