Idą Święta, w głowie już masz ustaloną listę prezentów dla mamy, babci, siostry…ale co kupić mężowi, żeby był zadowolony i używał tego prezentu? Kolejny sweter? A może koszulę? A co jeśli Twój facet ma już dość banalnych podarunków świątecznych! Pomysł na prezent dla partnera, czy męża to nie taka prosta sprawa. Na pewno słyszysz ,,ja nic nie potrzebuję”, ,,nic nie chcę, kup lepiej sobie” i podobne wywody jak to ON wszystko ma i niczego już nie potrzebuje? Może i tak, ale każdy facet od czasu do czasu powinien dostać jakiś upominek, aby poczuł się doceniony i kochany!

Co MU kupić?

Oto pomysły nudziary:

[dropcap_green]1 [/dropcap_green] SPINKI DO MANKIETÓW mężczyźnie nie wypada kupować biżuterii (no może oprócz złotego, czy srebrnego łańcuszka, albo zegarka), ale spinki do mankietów to dobry pomysł na czasie. Nudziara jest pewna, że partner posiada koszulę na spinki i co? Prawdopodobnie wisi na wieszaku, bo Twój facet uważa spinki za zbyt sztampowe. Ale nie te, które wyszukała nudziara! Zobacz spinki do mankietów marki Apart, które spodobają się nawet wymagającemu:

co kupić mężowi

Mat.promocyjne Apart

[dropcap_green]2 [/dropcap_green] ZESTAW MAJSTERKOWICZA – Twój facet też lubi kombinerki, młotki, śrubki? A może ciągle poszukuje klucza francuskiego, czy innego dziwnie brzmiącego przedmiotu? W sklepach typu OBI, Castorama znajdziesz całe zestawy majsterkowicza, wystarczy tylko zapytać Panów ze sklepu o taki praktyczny zestaw! Pożądane są również wiertarki, wiertarko-wkrętarki i śrubokręty! Może Tobie wydaje się to nietrafionym prezentem, ale nudziara gwarantuje, że facet będzie zachwycony!

pomysł na prezent

zdjęcie: Mat.prasowe Castorama, www.castorama.pl

 [dropcap_green]3[/dropcap_green]  GADŻETY SURVIVALOWE– znów brzmi dla Kobiety abstrakcyjnie, ale faceci lubią militarne gadżety w stylu Beara Gryllsa. Co można zaliczyć do takich dziwnych gadżetów? Na przykład scyzoryki, noże myśliwskie, łuki, proce, wiatrówki, lunety, celowniki, krzesiwa, a nawet całe zestawy survivalowe. Jednym ze sklepów z takimi gadżetami jest Hobby4men, znajdziesz go zarówno w galeriach handlowych jak i w internecie. ON będzie przeszczęśliwy, że to nie kolejny sweter, czy skarpetki!

co kupić mężowi na prezent

Wiatrówka pirotechniczna – rewolwer Zoraki, Hobby4men, www.hobby4men.com

 Może teraz będziesz bardziej widziała co kupić mężowi na prezent, jeszcze masz czas!