Pisząc dla Was artykuły nudziara inspiruje się nie tylko polską ulicą, ale również brytyjską i amerykańską…W każdym z tych Państw mamy kogoś kto szepce nam o najnowszych trendach w modzie! Dzisiaj sprawdzamy co jest obecnie na topie w USA? U nas MAXI spódcnia i ćwieki, a tam?

1. Denim Princess

Princeska znów bardzo modna w USA!

 W USA triumfy świeci przede wszystkim denim, którego pełno na ulicach. Amerykanki znów wskoczyły w jeansowe sukienki, do złudzenia przypominające ogrodniczki tzw. princeski. Co modnego w USA? Również krótkie ogrodniczki z teksańskiego blue jeans. Dużym powodzeniem cieszą się również krótkie spodenki na szelkach, do których można zakładać zwykłe topy i wygląda się letnio i świeżo. Ta moda z USA dotrze pewnie do Nas już niebawem. Jeszcze dziesięć lat temu, obserwowałyśmy, że to co było modne w USA w jednym sezonie do Polski docierało dopiero za rok, albo i dwa. W dobie internetu, MMSów i ogólnej wolności informacji te tendencje się zmieniły!

2. MAXI wycięcie

Sukienki z głębokim wycięciem to HIT w USA

Sukienki z mega rozcięciem z przodu to kolejny tremd z USA. Jeśli chcesz wiedzieć co modnego w USA to te MAXI sukienki są zdecydowanym faworytem! W Polsce też rządzą długie sukienki i spódnice, ale raczej gładkie, plisowane i bez rozcięć. Te sukienki są albo gładkie, na guziczki, albo we wzorki, część jest prześwitująca, ale wszystkie modne sukienki z USA łączy jedno – bardzo głębokie wycięcia i to nawet kilka! Ostatnio w sukience w bardzo głębokimi wycięciami pojawiła się na salonach Weronika Książkiewicz i zrobiła furorę!

3. Shorts&Trousers

Spodnie z baskinką i szorty w wysokim stanem MUST HAVE w Ameryce

Spodnie z baskinką? TAK! gdy u Nas w Polsce triumfy świeci spódnica z baskinką i bluzka, tam już jest krok dalej – dekoracyjny pas materiału doszyty do spodni. Oprócz spodni z baskinką bardzo modne są również szorty z bardzo wysokim stanem, modne w Polsce w latach 90.! Czyżby moda zatacza koło?

Teraz już wiemy co modnego w USA, można się zainspirować:)