Będziesz bardzo zaskoczona! Bo mężczyźni zwracają uwagę na zupełnie inne cechy niż Ci się wydaje? Biust? Twarz? A może charakter? Jaka jest idealna kobieta widziana oczyma mężczyzny?

Kobieta niezależna

Może to zaskakujące, ale mężczyźni wolą kobiety, które mają własne hobby, pracę, zainteresowania. Typowa Kobieta bluszcz nie jest mile widziana. Aż 80% facetów przyznało, że chętniej poszliby na randkę z kobietą niezależną! Co zaskakujące, część mężczyzn podkreśla, że mile widzi gest, czyli płacenie za kolację, czy wypad do kina przez kobietę!

Kobieta – predator

Większość mężczyzn nie przepada za Kobietami – zdobywcami, woli skromne Panie, które pozwolą się zdobywać. Czy to znaczy, że to co się podoba mężczyznom, nie zawsze podoba się NAM! Według nich źle wygląda wysyłanie SMSów, czy telefon jako pierwszej? Niestety, tak to widzą ONI!

Na obcasach, czy w baletkach?

Panowie wolą przeglądać męskie magazyny z kobietami w stylu bardziej wulgarnym, ale od swojej partnerki oczekują umiarkowanej zmysłowości. To co się podoba mężczyznom to: lakier na paznokciach, czy buty na szpilce, ale bez przesady! Czyżby zazdrość, że sexy babeczka może zostać zdobyta przez innego faceta?

Wiedza

Mężczyźni z natury lubią Kobiety inteligentne, ale nie przesadnie, większość przyznaje, że boi się randek z Kobietami wykazującymi się znacznym potencjałem intelektualnym!

Uśmiech w cenie!

Co jeszcze powinna mieć idealna kobieta? Poczucie humoru i dystans do samej siebie, faceci przyznają, że irytują ich Kobiety zbyt głośne, ale gdy taka umie się z siebie pośmiać to jest to!

Domowa mamma!

To odwieczne pytanie, czy mężczyźni lubią kobiety domowe? Takie, które zrobią zupę, uprasują koszulę, wysprzątają pokój. Możesz się śmiać z Perfekcyjnej Pani Domu, ale aż 85% mężczyzn przyznaje, że Kobieta, która potrafi zbudować ciepło rodzinnego domu jest to kobieta doskonała!

Prawdziwy kumpel w domu…

Zastanawiasz się co się podoba mężczyznom w kobietach jeszcze? To, że Kobieta wchodzi w rolę przyjaciela, partnera, osoby do rozmowy, jednym słowem cały PAKIET w małym ciałku!

Wartości dodane

Szczerość, uczciwość i prawdomówność – te cechy wymieniane są najczęściej przez mężczyzn, gdy pada hasło kobieta idealna!

You’re so sexy!

Tak, w sprawach łóżkowych faceci oczekują seksownych Pań ze skłonnością do eksperymentowania

Ciekawe, co na to wszystko feministki!