Masz zbyt krótkie nogi, zazdrościsz dziewczynom, które noszą mini i mają nogi aż do ziemi? A może, chciałabyś ukryć kilka pozimowych kilogramów od zaraz? Ćwiczenia, czy dieta to super rozwiązanie, ale potrzebujące czasu, a Tobie zależy na zmianie od zaraz? Oto propozycje ASAP, czyli co wyszczupli i co wydłuży optycznie Twoją sylwetkę?

Może zabrzmi oklepanie, ale działa: CZERŃ i BIEL! To połączenie może zdziałać cuda, jeśli odpowiednio dobrane. Zaczynamy odchudzanie ASAP, czyli jak oszukać męskie oko?

1. CO WYDŁUŻY NOGI?

Jeśli chcesz mieć dłuższe nogi zainwestuj w spodnie w biało-czarne paski np. cygaretki (bardzo popularne w sezonie wiosna lato 2013!) Tylko dość wąskie i średniej szerokości paski wydłużą Twoje nogi, nie kupuj grubych pasów, bo efekt będzie odwrotny! Do takich spodni dobieraj dość długie bluzki (najlepiej tuniki). To doda optycznej lekkości, a dodatkowo odwróci uwagę od ramion. Efekt wydłużania nóg podbij szpilkami na wysokim obcasie z głębokim wycięciem – najlepiej klasyczna czerń, może być lakierowana i nogo od razu wydają się dłuższe!

2. CO WYSZCZUPLI NOGI?

Jeśli masz problem za grubymi łydkami lub szerokimi biodrami albo po prostu całe Twoje nogi wydają Ci się za grube mamy na to sprawdzony sposób! Kupuj spodnie z białymi lampasami! Czyli paskami tylko po bokach w długości 7/8 (tzw. cygaretki). Takie spodnie to odpowiedź na pytanie co wyszczupli uda. Nogi zyskają smukłość o której marzysz, dobrze będą się prezentowały kostki. Efekt wyszczuplenia wzmocni bluzka lub tunika w kształcie litery A, węższa od góry i rozszerzająca się w dół. Do takiego zestawu dobierz buty typu sandały w kolorze beżowym, zleją się z kolorem nogi i będzie wyglądała na chudszą.

3. CO WYSZCZUPLI TALIĘ?

Ten trik stosowały już nasze babcie, zresztą od renesansu kobiety wiązały gorsety,  to pozostałość po nich: duży pas! najlepiej w kolorze czarnym. Możesz kupić gotową sukienkę z takim pasem, albo kupić go oddzielnie, będzie do innych zestawów modowych!

4. CO WYSZCZUPLI RAMIONA?

Wstydzisz się swoich ramion? Są nieproporcjonalne? Co wyszczupli ramiona? Schowaj ramiona w przewiewną bluzkę z długimi rękawami, tkanina musi być bardzo cienka (szukaj np. w Vero Modzie). Oglądaj się za pionowymi pasami. Do takiej bluzki załóż ołówkową spódnicę (nie wkładaj bluzki w spódnicę)!

A Ty? Może masz swoje sposoby na to co wyszczupli nogi  sylwetkę?