Masz w swojej garderobie cygaretki? Jeszcze niedawno były bardzo modne, nie martw się, że na wiosnę już nie będą – spodnie 7/8 będą ciągle modne! Dzisiaj proponujemy bardzo elegancką stylizację, dla Kobiety w średnim wieku do pracy lub na oficjalne spotkanie.

I powiało wiosną, z cyklu MODNE UBRANIA, dzisiaj nudziara proponuje stylizację bardzo subtelną i elegancką, Kobiety kochają taki styl i dużo dziewczyn się z nim utożsamia. Dlaczego? Bo są tutaj na przykład cieliste szpilki, czy zjawiskowy pierścionek i bohaterki tytułowe, czyli cygaretki. Jak ubrać się do pracy, oto pół-oficjalna propozycja modowa:

Możesz założyć cygaretki spodnie z sieciówki Mohito w cenie 99,99zł (HIT CENOWY!). Do tego dorzucamy piękną, łososiową bluzkę zdobioną kołnierzem z kryształów w cenie 149zł z Loulette. Do tak subtelnego looku fajnie będą komponować się cieliste szpilki, tutaj nudziara postawiłaby na wysoką półkę i szpilki z Prima Mody w cenie 699zł. Całości dopełni pierścionek z najnowszej kolekcji W.Kruk za 399zł wysadzany kolorowymi cyrkoniami ze złota.

Tak kobiece stylizacje będą królowały wiosną, polecamy szczególnie cieliste szpilki, bo pięknie wydłużają nogi i dają uczucie lekkości. Kolorowa biżuteria pokaże charakter, poza tym wygląda na bardzo ekskluzywną. Pamiętaj, żeby nie zestawiać cygaretek z bardzo długimi tunikami, a jeśli już to pamiętaj o wyższym obcasie, żeby całość nie była zbyt przytłaczająca.

Pamiętaj, że spodnie cygaretki nie będą ładnie wyglądały na każdej Kobitce! Jeśli masz obfite uda, to może warto zastanowić się nad czymś co je raczej zamarkuje niż odkryje i wyeksponuje? Spodnie cygaretki wyglądają pół-oficjalnie, dlatego możesz z powodzeniem zakładać je do pracy, na sobotnią imprezkę, a nawet na niedzielny spacer. Jeśli jest okazja do celebrowania, a Ty uparłaś się, że pójdziesz w cygaretkach, to wybieraj materiały bardziej lśniące – są po prostu imprezowe!

Cygaretki lubią się z prostymi, minimalistycznymi bucikami. Jeśli nie wiesz co na siebie włożyć wybierz klasyczne baletki, do mody wracają te z ostrymi noskami, lakierowane lub matowe!