Walentynki, wiele par świętuje i celebruje swoją miłość, przywiązanie, pasję. Nie każde dni są tak romantyczne i słodkie jak dzisiejszy, wiele par ma problemy, bo zżera je rutyna, a to z kolei prowadzi do kłótni i spięć. Czego nie można mówić mężczyźnie podczas sprzeczki? Jakie słowa bolą facetów najbardziej i jak uniknąć konsekwencji?

Podczas kłótni czasem padają słowa, których nigdy nie powiedziałybyśmy Jemu na co dzień. Podczas kłótni należy zachować rozwagę, bo czasem wykrzyczane słowa bolą przez kilka lat i mogą doprowadzić do rozpadu niejednego związku, czy małżeństwa. Oto czego nie mówić podczas kłótni swojemu partnerowi:

10. GDYBYŚ NAPRAWDĘ MNIE KOCHAŁa nie kocha? Podważasz najważniejszy element waszej relacji – uczucie, którym Cię darzy!

9. TY ZAWSZE…/TY NIGDY…!partner czuje się wtedy osaczony, ma poczucie winy, te słowa niczego nie zmienią, a wypominki nie nauczą go sprzątać porozrzucanych skarpetek!

8. JESTEŚ BEZNADZIEJNY – obrażanie faceta, wchodzenie na jego ego to kolejny grzech. Mężczyzna nadal nie wie o co Ci chodzi, a czuje się obrażany, a jego wartość umniejszana…

7. I TAK SIĘ NIE ZNASZ – to podobne do poprzednika, umniejszasz wagę faceta, czuje się wtedy bezsilny, bo zarzucasz mu, że i tak nie pozna rozwiązania, bo przecież się nie na niczym nie zna!

6. TO NIE MÓJ PROBLEM – ignorancja to kolejna przyczyna rozpadów relacji między kobietą, a mężczyzną. Jeśli użyjesz takich słów, facet pomyśli, że Ci nie zależy.

5. A MÓJ BYŁY TO…– nie wspominaj o byłym facecie, to tylko rozzłości obecnego, On nie chce się czuć porównywany (odwróć sytuację i zastanów się, co Ty byś poczuła jeśli porównywałby Cię do swojej byłej kobiety)

4. POWINIENEŚ MNIE PRZEPROSIĆ – często faceci dla świętego spokoju przepraszają i łagodzą spory, ale im częściej to robią tym większa przepaść między wami narasta, niedopowiedziane sprawy mogą wrócić nawet po kilku latach!

3. JAK CI SIĘ NIE PODOBA TO…– i tutaj w zależności od sytuacji jedne każą facetom się wynosić, inne insynuują, żeby zerwać, albo się rozwieźć. To nie tylko Go zaboli, ale może dać jasny sygnał, że wszystko co macie nie jest wspólne, że dla Ciebie jest ON i TY, a nie WY

2. MAM TEGO WSZYSTKIEGO DOŚĆ/JESTEM NIESZCZĘŚLIWA – to ścisła czołówka haseł podczas kłótni, dajesz komuś jasny sygnał, że nie staje na wysokości zadania, że nie spełnia się jako samiec, przy którym czujesz się dobrze.

1. TWOJA MAMUSIA WIE LEPIEJ – nie wciągaj w kłótnie Jego rodziców, szczególnie matki. On stoi między młotem, a kowadłem, nie chce urazić dwóch ważnych dla niego kobiet. Działaj rozważniej!

Kłótnia w związku to rzecz nieprzyjemna, ale niestety czasem się pojawia z racji tego, że przebywacie ze sobą ciągle i to zwykły element relacji międzyludzkich, ale taka kłótnia z partnerem powinna mieć charakter łagodny, raczej sprzeczki, bo im częściej to robicie, tym szybciej niszczycie więzi jakie już zbudowaliście. Pamiętajcie czego nie mówić podczas kłótni, bo to może zwiększyć Wasze szanse na sukces w związku!