Obcasy, szpili, obfite kształty, odrobina finezji…Czy aby na pewno o tym myślą? Na to zwracają uwagę? Dzisiejsze pytanie czego pragną faceci od wieków dręczy Kobiety, bo przecież chcemy wyglądać świetnie i dla siebie, trochę przeciw koleżankom, a trochę dla nich – facetów. A więc czego pragną faceci?

Oto RANKING tego, czego pragną faceci przeprowadzony przez nudziarę na grupie przypadkowo zapytanych facetów na ulicy i na jednym z portali społecznościowych!

Będziesz zaskoczona odpowiedziami!

[dropcap_green] 1 [/dropcap_green] PRZYJEMNOŚCI – to jedna z najczęstszych odpowiedzi padających z ust facetów. Mężczyźni różnie rozumieją ,,przyjemność”. Dla jednych to kobieta właśnie o obfitych kształtach, która będzie w stanie spełnić jego łóżkowe fantazje, inni upatrują przyjemności w strzelaniu plastikowymi kulkami podczas gry w paintball!

[dropcap_green] 2[/dropcap_green] STATUSU – w szczególności szybkich samochodów, rzadziej modnych ciuchów, czy biżuterii. Często wymieniają również egzotyczne podróżowanie i ekskluzywne hotele. Mężczyźni lubią czuć się ,,bogaci”, pokazywać to przez kolejną ,,wypasioną furę”, czy drogi, złoty zegarek. Zaskakujące jest, że tylko co 4 odpowiada, że chciałby totalnie zmienić garderobę. A więc milioner w starych jeansach? Chyba o tym właśnie marzą….

czego pragną mężczyźni

[dropcap_green] 3 [/dropcap_green] POCZUCIA PIĘKNA OBOK – okazuje się, że może i faceci twierdzą, że ,,liczy się wnętrze”, ale marzą o piękniej żonie (chociaż wymieniają różne kanony piękna) i ładnych dzieciach. Przy tym pytaniu dodają, że liczy się również zdrowie i żony i dzieci, a więc jest w nich coś z opiekuna!

[dropcap_green] 4 [/dropcap_green] DAĆ BEZPIECZEŃSTWO – to chyba jeden z pierwotnych instynktów, ale często wymieniany przez mężczyzn, którzy pragną dać swojej kobiecie poczucie bezpieczeństwa i spełnienia. To może dlatego chcą być bogaci i mieć fajne samochody? Czyżby to wszystko przez Kobiety?

[dropcap_green] 5 [/dropcap_green] SPRAW ŁÓŻKOWYCH oni lubią ,,te sprawy”, ale zaskakujące jest to, że ponad swoje spełnienie i zaspokojenie stawiają to co myśli kobieta ,,po”. Czyżby znów wszystko kręciło się wokół Nas?

[dropcap_green] 6 [/dropcap_green]SPOKOJU – wielu jako ostatni z ważnych czynników wymienia ,,chwile spokoju i oddechu”, może więc warto dać mu trochę wolności, czy chwilę tylko dla siebie? W końcu mężczyzna też ma prawo czuć się zmęczony!

A jak Ty myślisz? Czego pragną mężczyźni?