kolaz

W swojej najnowszej kolekcji dom mody Valentino nie zawiódł i zaproponował modele sukienek, które bardzo przypadają do gustu: z szyfonowymi wstawkami, dużo koronek i strzelistych sylwetek, dodatkowo skórzane spódnice i beżowe, czarne i czerwone peleryny, które ubarwione zostały motywami etnicznymi! Jeśli lubisz Valentino i chciałabyś wyglądać jak modelki z najnowszego pokazu wiosna 2013 Valentino, to mamy dla Ciebie tańsze zamienniki propozycji z tego słynnego domu mody, w roli głównej: czerwona sukienka:

W sukienkach od Valentino lubują się największe gwiazdy kina, często wybiera je Emma Watson, czy Kim Kardashian. Valentino ma słabość do koloru krwisto-czerwonego, suknie z jego kolekcji są piękne i od razu wiadomo, że ta, czy tamta czerwona sukienka to robota Valentino. Zobaczcie kreację koronkową zaprezentowaną na najnowszym pokazie wiosna 2013 i celebrytki, które już miały Na sobie Valentino:

czerwona sukienka

Czerwona sukienka, którą widzicie kosztuje ok. 4000 euro, czyli 12000zł! Kogo na to stać? Pewnie gwiazdy:( Ale przecież moda nie uznaje próżni i oczywiście znajdziemy pełno odpowiedników kreacji Valentino. Pamiętajcie, że czerwień to idealny wybór jako sukienka na wesele, czy przyjęcie. Ten, który przedstawiamy jest łudząco podobny do czerwonej sukienki z pokazu, sukieneczka zestawiona jest z czerwonymi, klasycznymi szpilkami i modną kopertówką:

stylizacjareddress

Czerwona sukienka Yoshe, 329zł

Czerwone szpilki Prima Moda, 369zł

Czerwona kopertówka Top Secret, 34,99zł HIT CENOWY!

fashionwww.fashionandlifestyle.pl poleca!