Dzisiaj leniwy dzień, za okami szaro jak zwykle w niedzielę. Ale za to w internecie znów wrze za sprawą Marii Czubaszek, która najwyraźniej nie przepada za modelem kobiety, który proponuje nam Perfekcyjna Pani Domu, czyli Małgorzata Rozenek.

Czubaszek wielokrotnie wypowiadała się negatywnie o Małgorzacie i jej programie, który systematycznie, raz w tygodniu próbuje zasiać w głowie milionów Polek co trzeba zrobić, żeby dom lśnił, a mąż był zadowolony…

Ale do sedna. W ostatnim z wywiadów, Maria Czubaszek mocno skrytykowała show Perfekcyjna Pani Domu, stwierdziła, że programy tego typu są ogłupiające, że kobiety mają wbijane do głowy stanie nad deską do prasowania po nocach, pucowanie sedesu i  jeszcze głaskanie męża po główce, Czubaszek stwierdziła: ,,chore jest to, że dom ma lśnić jak psu jaj**!”

Perfekcyjna Małgorzata Rozenek, którą ostatnio przyłapano na paleniu papierosów, wynajmowaniu Pani sprzątającej jej prawdziwy dom (ten z programu jest stworzony na potrzeby programu), nie reaguje póki co na zaczepki Marii Czubaszek, nadal z uśmiechem na twarzy udziela wywiadów, a w swoim programie pokazuje jak idealnie wyczyścić garnek, czy zlikwidować kurz.

Po której Ty jesteś stronie? Ciekawi nas to, że Polki się tak szufladkuje; albo pucujesz dom, gotujesz, pierzesz (a najlepiej wszystko na raz) według Perfekcyjnej Pani Domu, albo drugi model (według Czubaszek), czyli leżysz, masz wszystko w nosie, nie interesują Cię dzieci (a najlepiej ich nie mieć) i generalnie jesteś stworzona po to, aby krytykować wszystko, a Twój facet ma czyścić dom i podstawiać Ci obiad pod nos:) Obie te postawy są dość zabawne i nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością.

Oj, coś nam się wydaje, że w starciu Czubaszek kontra Rozenek nie ma zwyciężczyni, a obie Panie powinny spojrzeć na nasze domy, zwykłych dziewczyn, kobiet i poprzyglądać się trochę. Czasy są takie, że i kobieta i mężczyzna pracować muszą, że jakoś trzeba dzielić obowiązki, oczywiście, że na nas kobiety spada więcej zajęć, ależ bez przesady z tym, że nasi mężczyźni mają takie lewe ręce! Założymy się, że wystarczy poprosić, rozdzielić obowiązki, a w niektórych domach po prostu pogonić do roboty:).

Pamiętajcie Kobiety, że NIE jesteście maszynami do gotowania, sprzątania, zabawiania faceta, wyglądania jak seksbomby i prasowania o 3 w nocy! Macie prawo być zmęczone i czuć się źle ze sobą, jesteśmy tylko ludźmi i nie słuchajcie rad Perfekcyjnych Ludzi, bo rzeczywistość bardzo różni się od telewizyjnych bajeczek. Trzymamy za Was kciuki i pamiętajcie, że nie jesteście z tym same, jeśli któraś z Was chciałabym się poradzić, napisać, zapraszamy! (można zostawić Nam wiadomość na naszej stronce na facebooku:).