czym nakładać podkład

Ponawiam pytanie z tytułu: czym nakładać podkład jak nie palcami? Przez wiele lat nawet nie sądziłam, że istnieją inne sposoby na nakładanie podkładu. Sposoby zdecydowanie szybsze, czystsze i dające nieziemsko inne od palców rezultaty.

Dziś prezentuję Wam dwa ulubione narzędzia, które na co dzień pomagają mi w makijażu, nakładanie podkładu sprawia mi teraz przyjemność, nareszcie nie mam brudnych rąk, a i kartki papieru, które w nie biorę są czyste jak łza!

czym nakładać podkład

  • BEAUTY BLENDER (ok.79,00zł/sztuka)

Co to takiego?

To specjalna gąbka do nakładania podkładu na morko. Wkładasz ją pod strumień letniej wody, ta tę wodą pije, nadmiar odsączasz w ręczniku i gotowa do działania! Podkład nakładany jest równomiernie, tworzy przepiękny, telewizyjny efekt HD, bez placków i smug (np. Revlon Colorstay). Formuła stworzona przez topową makijażystkę z Hollywood! Jest ergonomiczna, szybka w czyszczeniu (tylko mydło Biały Jeleń) i co najważniejsze – wystarcza na 5-6 miesięcy użytkowania.

Gąbki występują w różnych kolorach, które różni od siebie delikatnie struktura. Ja polecam na początek gąbkę różową lub czarną.

Jakieś wady?

CENA! To jedyna rzecz, która od Beauty Blendera odstrasza, niestety za gąbkę trzeba zapłacić obecnie 79,00zł i jest dostępna praktycznie wyłącznie online (czasem rzucą ją w Sephorach).

beauty blender

Najlepsza?

Kto zagląda od czasu do czasu na mój kanały yt tutaj wie, że jestem zwolenniczką nakładania podkładu gąbką Beauty Blender. Przetestowałam towar wszerz i wzdłuż i dochodzę do wniosku, że obecnie nie ma na rynku lepszej gąbki od BB. Miałam do czynienia z innymi podobnymi (mowa głównie o Miracle Sponge od Real Techniques i Glam Brush od Digital Girl) i bez dwóch zdań mogę wystawić zdecydowanie najlepszą opinię oryginalnej gąbce Beauty Blender!

  • PĘDZEL HAKURO H50s (ok.26zł/sztuka)

Co to takiego?

Miękki pędzel typu flat top do nakładania podkładu i innych kremowych i płynnych kosmetyków. Pędzel jest jedyny i niepowtarzalny w swojej klasie, nie gubi włosia, bardzo szybko schnie, ma solidną rączkę, nie kłuje przy stemplowaniu (metoda nakładania), nie zostawia smug i wbrew pozorom nie zużywa szybciej podkładu! Pędzel ma gęsty i zbity włos, dzięki któremu podkład trafia nawet w najgłębsze miejsca (okolice nosa, oczodoły). Pędzel posłuży na 2-3 lata

hakuro h50s

H50s ma swojego większego bliźniaka H50, polecanego do nakładania podkładu na większe partie twarzy. Osobiście uważam, że H50s zdecydowanie powinien wystarczyć i być wygodniejszą wersją H50 po prostu.

Jakieś wady?

Trudność na początku może sprawiać sama aplikacja, pędzlem nie masujemy twarzy, a raczej ją stemplujemy – jak Pani na poczcie przybija znaczki, tak przybijamy podkład do twarzy. Pamiętaj, aby H50s lekko spryskać wodą/wodą termalną przed nałożeniem!

Najlepszy?

Jeśli chodzi o to czym nakładać podkład, uważam, że najlepszy w tej klasie. Przetestowałam już flat topy z tych wyższych i niższych półek, zawsze wracam do H50s.

flat top Hakuro

Polecam moim czytelniczkom oba produkty od serca, wiem, że powinnyście być zadowolone. Zresztą, jeśli jesteś zbłądzonym elektronem płci męskiej to już wiesz co można kupić na mały prezent swojej Pani 🙂