Znasz kolekcje marki DENI CLER? Czy wiesz, że już od grudnia te modne ubrania można kupić w Internecie? Nudziara jest ciekawa jak często Polki robią zakupy online? Chyba coraz częściej…

 

DENI CLER online…

Deni Cler, czyli marka z czterdziestoletnią tradycją po raz pierwszy pojawi się także w sprzedaży on-line. Już od 4 grudnia, tę ekskluzywną markę reprezentować będzie wyłącznie  sklep internetowy Mostrami.pl, który oferuje produkty cenionych, polskich projektantów.

Deni Cler

zdjęcia: Mat.prasowe Deni Cler

DENI CLER, czyli…

Marka, która zawiera w sobie to, co szczególnie istotne dla włoskiego stylu – jakość, elegancję, lekkość  i designerską odwagę. Oferta marki skierowana jest do kobiet wymagających, świadomych swojej kobiecości, ceniących połączenie klasyki i współczesnych trendów. W Polsce pojawiła się w 1991 roku.

deni2

,, Bardzo się cieszymy, że możemy reprezentować jako jedyny sklep internetowy tak wyjątkową markę, jaką jest DENI CLER i jednocześnie przyczynić się do tego, że jej produkty staną się bardziej dostępne. To, co wyróżnia tę markę – jakość i elegancja – jest spójne z naszą ideą. I niewątpliwie mamy wspólny cel: chcemy, aby kobiety korzystające z  kolekcji dostępnych w naszym sklepie czuły się wyjątkowo, oryginalnie i pięknie”  – mówi Rafał Kieli, prezes zarządu Mostrami.pl.

ubrania Deni Cler

Każdego roku, we współpracy z włoskimi projektantami, opracowywane są dwie główne, autorskie kolekcje DENI CLER, które charakteryzują się wyszukanymi tkaninami i wysokiej jakości materiałami. Obie linie wzbogacają interesujące dodatki: paski, torebki, buty, a nawet biżuteria.

Upominek na Święta?
Współpraca między DENI CLER a Mostrami.pl rozpoczyna się  w szczególnym, przedświątecznym okresie. Dzięki temu, zarówno kobiety, jak i poszukujący upominku dla swoich partnerek panowie, mogą sprawnie, przy dużej oszczędności czasu, nabyć produkty tej wyjątkowej marki.

modne ubrania

Jak Ci się podobają ubrania Deni Cler? Co myślisz o sprzedaży ubrań przez internet?