Długa spódnica od miesiąca rządzi w naszym kraju! Polki pokochały spódnice typu MAXI i chętnie ją zakładają…Czy na pewno dobrze zestawiamy taką spódnicę z innymi częściami garderoby. Porady stylisty jak nosić długą spódnicę

NASZA BOHATERKA: Długa spódnica

1. LEKKO U GÓRY

Na początek góra. Długa spódnica już sama w sobie ma dość ciężki charakter, więc nie przesadzaj z bluzką. Wiele Kobiet popełnia błąd i do długiej, zwiewnej spódnicy zakłada bardzo elegancką bluzkę, co daje efekt odwrotny do zamierzonego- wyglądamy wtedy ciężko i dość grubo. Aby nasz wizerunek wyglądał na czasie i mało przytłaczająco do długiej spódnicy zakładaj T-shirt! Tak, tak! Ten prosty trick (i tani!) sprawi, że odejmiesz sobie lat i będziesz wyglądała bardzo trendy.

Ile to kosztuje?Gdzie to kupić?

T-shirty i top z Top Secret w cenie od 14,99zł do 29,99zł. Opłaca się!

2. BEZ PRZESADY U DOŁU

Teraz buty i tutaj znów błąd, do długiej, lejącej się na ziemi spódnicy na co dzień nie zakładaj butów na wysokim obcasie! Taka stylizacja pasuje na weekendową imprezę, jeśli chcesz czuć się wygodnie i nie deptać obcasem spódnicy masz dwie opcje jak się ubrać do wyboru: TRAMPKI, albo SANDAŁKI. Jeszcze rok temu chyba nikt nie przypuszczał, że trampki staną się tak popularne! My stawiałyśmy na czeszki i nie pomyliłyśmy się, Polki wracają do wygody, ale w bardzo modnym stylu. Możesz faktycznie zdecydować się na klasyczne trampki, a na bardzo letnie dni wybrać coś odkrytego np. sandałki z dekoracją z przodu.

Trampki i czarne sandałki będą wyglądały glamour do długiej MAXI spódnicy!

3. DODATKI

Nie zapomnij również o dodatkach, mile widziane nadal torebki oversize i coś praktycznego i bardzo modnego: KAPELUSZ, ombre najlepiej prezentuje się w wydaniu kubańskim, czyli prosty słomiany kapelusz jeszcze na żadnej kobiecie nie wyglądał źle, a dodatkowo chroni głowę przed niebezpiecznymi promieniami światła!

Długa spódnica też robi na Tobie wrażenie?