Zosia Ślotała zaskakuje stylem. W ostatnim tygodniu pojawiła się na salonach w siateczkowej, kremowej sukience, którą wywołała niemałe zamieszanie. Co to była za kreacja i jak radzi sobie aspirująca trendsetterka w szołbiznesie bez Boryca Szyca?

Złośliwi mówili, że Zofia Ślotała wypłynęła tylko dzięki temu, że miała status dziewczyny Borysa Szyca i trochę w tym prawdy, że zaczęto o niej więcej pisać, zdjęcia pojawiały się w kolorowych gazetach, a Zosia uśmiętnięta pozowała z Szycem! O swojej ,,wielkiej miłości” opowiedzieli jednej ze znanych gazet…

Niestety miłość nie trwała długo, Borys Zosię rzucił (?), a ta żaliła się później, że ciężko się w Polsce przebić. Jedno trzeba jej przyznać – u jej boku Borys jakby uspokoił się i zmądrzał, zaczął dbać o siebie i ładnie się ubierać…Oczywiście teraz znów wrócił do starych zwyczajów…

zosia ślotała

Długa sukienka siatkowa. Fajnie?

Co z tą Zosią?

Ślotała nie wymyśliła sobie nagle, że chce zajmować się modą, bo ma ku temu odpowiednie wykształcenie. Prowadzi mały biznes Kreatorzy Wyglądu, który współtworzy ze znajomymi. Ze strony firmy można wyczytać, że Ślotała z wyróżnieniem ukończyła Istituto Europeo di Design w Mediolanie, jedną z najlepszych szkół kształcących przyszłych projektantów i stylistów mody, tworząc projekt czasopisma modowego jako pracę dyplomową. Zdobywała doświadczenie u boku redaktora naczelnego L’Uomo Vogue Italia. Oczywiście, pracowała już przy Top Model i Tańcu z Gwiazdami (TVN). Była też modelką!

długa sukienka

Zosia Ślotała w zachodnim stylu! fot. KAPiF

Długa sukienka OK?

Zosia zdecydowała się na bardzo odważną jak na polskie warunki stylizację, długa sukienka siatkowana, przezroczysta, a pod nią czarna na ramiączka. Do tego kopertówka w kolorze czarnym, lakierowana oraz skórzane, seksowne buty wycięte z przodu! Jak Ci się podoba?

ok

Edmond Eisenberg (po prawej) dziedzic fortuny makijażowej z ojcem! fot. Instagram

Rozstanie przez milionera?

Nie do końca wiadomo kto z kim zerwał, bo stało to się niedługo po festiwalu w Cannes, na którym Zosia prawdopodobnie poznała Edmonda Eisenberga, milionera i dziedzica ogromnej fortuny zbitej przez jego ojca w branży makijażowej. Francuz jest podobno nie tylko bogaty, ale również nieziemsko przystojny! Z Edmondo poznała ją sama Kate Rozz!