Marta Wierzbicka, która ma już za sobą sesję do Playboya tym razem zmierzy się z rolą ambasadorki ekskluzywnej bielizny damskiej Dalia.

Sesja zdjęciowa odbyła się we Włoszech, a Marta będzie prezentowała biustonosze Dalia w kompletach nadchodzącej kolekcji wiosna/lato 2014. Jak wypadła i dlaczego zdecydowała się na udział w tym projekcie? Jak wybrać dobry biustonosz?

Przekłuć kompleks w sukces?

 Marta Wierzbicka jest wielbicielką mody, w tym również stylowej bielizny. Jak sama mówi o swojej nowej roli, chętnie będzie się dzielić z innymi kobietami swoją pasją i doświadczeniem.

,,– Cieszę się, że zaproponowano mi rolę ambasadorki marki Dalia. Choć nie zawsze byłam zadowolona z rozmiaru mojego biustu, przekonałam się, że siła tkwi w brafittingu. Chciałabym, żeby dowiedziały się o tym wszystkie kobiety” – mówi aktorka.

marta

Marta Wierzbicka/Mat.prasowe Dalia

 O tym, że aktorka nie wstydzi się swojego ciała, świadczy tegoroczna głośna sesja dla magazynu Playboy oraz występ w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie kilka razy wypowiadała się o swoich piersiach.

dobry biustonosz

Dobry biustonosz, czyli jaki?

Kluczem do sukcesu jest faktycznie brafitting, czyli odpowiednie dopasowanie biustonosza. Jeśli nie wiesz, czy dobry rozmiar kupujesz wystarczy, że skorzystasz z kalkulatora na stronie marki, którą Marta Wierzbicka reklamuje.

Marta Wierzbicka

Sesja we Włoszech/Mat.prasowe Dalia

Każdy biust jest inny, wymaga odpowiedniej pielęgnacji i ćwiczeń (tak!), ale pamiętaj, że źle dopasowany stanik może negatywnie wpłynąć na Twoje piersi. A więc dobry biustonosz – to biustonosz dobrze dopasowany!

biustonosz1

Mat.prasowe/Dalia

12

Co w nowej kolekcji Dali?

 Kolekcję jesień/zima 2013 cechuje zdecydowanie barw i koronkowa delikatność. W subtelnych modelach jesienno-zimowych każda kobieta poczuje się zmysłowo i pewnie.

  • ARIZONA to model nawiązujący do stylu retro – czarny w białe groszki.
  • Model ERIN w kolorze grafitowym charakteryzuje niezwykła subtelność i zwiewność.
  • LARA to model dostępny w fiolecie o pięknym i intensywnym odcieniu wrzosu, wykończony koronką.
  • Granatowa LARA, to siostra bliźniaczka wrzosowej. Model utrzymany w zdecydowanej kolorystyce, wykończony koronką.
  • Ostatni model kolekcji jesień/zima 2013 to LINDA utrzymana w odcieniach cielistego beżu. To uniwersalna propozycja dla wszystkich Pań

ok