Dobry fluid, czyli jaki? Nie ma podkładu idealnego jako, że każda z nas ma inną cerę, typ twarzy no i oczywiście kondycja buzi zmienia się razem z porą roku. Jaki więc fluid wybrać i jakie kosmetyki do niego dopasować. Dzisiaj propozycja fluid dla blondynek z dość jasną karnacją.

Fluid z Revlona

Wśród gąszczy podkładów na polskim rynku jeden szczególnie upodobały sobie Polki. To nieśmiertelny ColorStay marki Revlon. Podkład występuje w wielu odcieniach i można dostać buteleczkę zarówno do cery suchej, jak i mieszanej i tłustej. W internecie burza na temat tego podkładu. Podsumowując jednak fora internetowe odnieść można wrażenie, że to właśnie Revlon ColorStay jest najczęściej wybierany przez Polski fluidem.

Dobry, bo…

Przede wszystkim to podkład dobrze kryjący i długo pozostający na twarzy, ukryje większość twoich niedoskonałości, a skóra raczej nie powinna się świecić. Zaletą tego podkładu jest również dość gęsta konsystencja (nie jest wodnisty) i oczywiście ładny zapach (starszy model miał dużo intenstywniejszy i niezbyt przyjemny zapach).

Kusi również cena, regularna to ponad 70zł, ale marka chyba rozumie co to znaczy silna konkurencja i w większości drogerii podkład można dostać za 39zł! To bardzo przystępna cena jak na buteleczkę 30ml.

Ten dobry fluid jest fajnym rozwiązaniem dla blondynek. Jeśli szukasz idealnego numeru dla siebie, a masz dość jasną karnację to możesz spróbować nr 180 Sand Beige (opisany kolor z buteleczkę do cery mieszanej i tłustej ,,Combination/Oily skin”). Kolor nie robi efektu maski i trzyma się długo na buzi!

A puder, korektor i róż?

Jeśli dobrałaś już sobie dobry fluid, to teraz czas skomponować pozostałe kosmetyki do makijażu. Dla Kobiet, które lubią makijaż mocno kryjący na pewno nada się puder i to nie byle jaki, bo Puder Transparentny IsaDora nr 10 dopasowuje się do fluidu, ładnie wyrównuje Twarz i nie robi efektu maski. Oprócz fluidu i pudru ważną częścią make-upu jest również korektor (jeśli masz cienie pod oczami). Ładnym i dobrym korektorem jest korektor ArtDeco nr 8 (wpadający w kolor bananowy). Kości policzkowe podkreśl różem Pupa nr 1 (puder prasowany Baked All Over).

Wymienione kosmetyki będą pasowały w szczególności dziewczynom o jasnych karnacjach i cerze dość mieszanej.