Doda znów nabiera tempa. W radiu pobrzmiewa coraz częściej jej nowa piosenka High Life zapowiadająca trzeci solowy album wokalistki oraz film pt. Wkręceni.

Piosenka podoba się nie tylko fanom Dody, jest faktycznie przyjemna dla ucha i nawet nudziara z chęcią sobie ją nuci!

Chcesz posłuchać High Life?:

Kolejna zmiana stylu?

Doda serwowała nam już wiele swoich ,,odsłon”. Gdy spotykała się z Radkiem Majdanem jej styl ubierania Dody był słodki i różowy, lubiła kuse spódniczki, białe włosy i ostry makijaż. Później jej styl poprawił się zdecydowanie, gdy zaczęła współpracować z agentką gwiazd Majką Sablewską. Chociaż nadal było wyzywająco, to zdecydowanie z większą klasą! Hardcore’owa zmiana przyszła razem z pojawieniem się w jej życiu Adama Nergala Darskiego lidera zespołu Behemoth. Wtedy Doda oszalała na punkcie czerni, lateksu i wszystkiego co mroczne. Obecnie Dorota zaskakuje gustem. Jej stylizacje nadal są odważne i bardzo drogie! ale nie rażą już tak jak kiedyś!

Doda

Chciałaby mieć rodzinę?

Doda od lat szuka faceta idealnego, a o takiego ciężko w szołbiznesie, szczególnie jej. Ostatni związek z choreografem i tancerzem Błażejem Szychowskim okazał się kolejnym niepowodzeniem (mimo, że niektóre media piszą, iż para znów do siebie wróciła!?). Doda przy każdym wywiadzie o facetach podkreśla, że marzy o miłości, ale nie takiej ,,na pokaz” i żeby jej facetowi nie zależało na fleszach i karierze na jej plecach. Kto odważny? Kto następny? Pewnie za niedługo się okaże!

styl ubierania Dody

Czas Doroty minął?

Tego nie wiadomo, złośliwi mówili, że tamta Doda z werwą i talentem już nie wróci, ale piosenka High Life zapowiadająca jej najnowszt album jest naprawdę niezła, może więc ,,Królowa polskiej sceny pop” wróci z wielkim impetem?! Tego jej życzy nudziara!

High Life

Nowy image

Na pewno piosenkarka stawia na nowy image, włosy obcięte do ramion, makijaż w stylu nude i usta podkreślone tylko błyszczykiem typu ultra. Czy nowa Doda okaże się bardziej subtelna?

Wkręceni