Oj, szykuje się chyba kolejna gwiazda TVN, jest nią Dominika Kulczyk, która przez wiele lat żyła w cieniu męża ,,księcia” Lackorońskiego-Lubomirskiego, a teraz wzięła rozwód i rozpoczyna karierę medialną. Kim jest Dominika Kulczyk, czy ma szansę zostać największą gwiazdą TVN i co będzie prowadzić w telewizji?

Córka milionerów

Tej metki nie uniknie, bo Dominika Kulczyk jest córką polskiego potentata i milionera Jana Kulczyka, jej mama Grażyna również prężnie działa w biznesie. Dominika ma brata Sebastiana, a z księcięm Lubomirskim dwoje dzieci. Córka Kluczyków jest w średnim wieku (urodziła się w 1977), a więc ma obycie, nazwisko i co ważne dobrze wygląda!

dominika kulczyk

Dominika z ojcem i synkiem/KAPiF

Prężna bizneswoman

Oczywiście dyskutować można, czy każda mogłaby być taka jeśli miałaby zaplecze finansowe rodziców, ale co by nie gdybać Dominika Kulczyk w interesach dobrze sobie radzi, jest założycielką i wiceprezesem polskiego oddziału Green Cross International, organizacji pozarządowej zajmującej się oficjalnie ,,dialogiem” pomiędzy biznesem, administracją publiczną, organizacjami pozarządowymi i ośrodkami naukowymi. Wybrana KOBIETĄ DEKADY magazynu ,,Glamour”. Skończyła sinologię i politologię, wyjeżdżała na stypendia na chińskie uczelnie!

44

Ciągnie do telewizji?

Dominika pojawiała się na warszawskich eventach celebryckich, ale była jakby w cieniu mamy Grażyny, a już na pewno swojego męża, zawsze skromnie ubrana i z boku. To wszystko ma się jednak zmienić, bo Dominika postanowiła zainwestować w siebie, rozwiodła się i teraz coraz mocniej błyszczy na warszawskich eventach. Ciągnie ją również do telewizji! Dostała własny program w TVN ,,Efekt domina” w którym będzie udowadniać, że każdy może zaangażować się w działalność charytatywną tak jak ONA!

gwiazda TVN

Dominika Kulczyk/KAPiF

Efekt Domina

Dominika twierdzi, że program w TVN, który poprowadzi pasuje idealnie do niej, jako, że z domu wyniosła szacunek do drugiego człowieka i dzielenie się pieniędzmi, których w domu było pod dostatkiem. ,,Pieniądze są tylko narzędziem” twierdzi z dumą Kulczyk, jej marzeniem jest otworzyć ludzi na pomaganie, na zagraniczne wolontariaty, tak aby pomaganie stało się MODNE.

Będziesz oglądała Efekt Domina?