Rozpoczął się nowy sezon w polskim showbiznesie, a z nim plotki, anegdotki, pomówienia i tak dalej…Na najnowszym pokazie Vistuli pojawiło się wiele znanych twarzy (głównie serialowych).

Wśród polskich gwiazd nudzi@ra wypatrzyła Maćka Musiała, który z roku na rok staje się coraz większym ciachem! Nic więc dziwnego, że którakolwiek z Pań w jego towarzystwie zaraz zostaje okrzyknięta Jego dziewczyną! Jak jest faktycznie? Czy młoda dama siedząca obok aktora na pokazie to dziewczyna Maćka Musiała? Co na to sam zainteresowany?

Na pokazie były miejsca siedzące! I Maciek siedział obok Tomka Karolaka (serialowego taty Boskiego z HITU serialowego TVP1) z jednej strony, a z drugiej obok Maćka zasiadała młoda dziewczyna w podobnym wieku, widać było, że para wymienia zdania, więc media szybko doszły do wniosku, że Kobieta to dziewczyna Maćka Musiała!

m1

Maciej Musiał/ KAPiF

Jaki jest Maciek?

Maciek jest wyjątkowo aktywny w mediach, oprócz tego, że współprowadzić The Voice of Poland, pokazuje się również na wszelkiego rodzaju imprezach showbiznesowych, jego oficjalny profil na Fb również jest regularnie aktualizowany. Widać, że Maciek dba o swoich fanów, a raczej fanki. Spotyka się z nimi, organizuje konkursy i stara się jeszcze prowadzić swoją oficjalną stronę internetową!

Maciek Musiał

Maciej Musiał/KAPiF

Nie za dużo tego jak na młodego mężczyznę? Chyba nie, bo czytając Jego wpisy na blogu nudziara dochodzi do wniosku, że to sympatyczny, inteligentny i świadomy młody chłopak! Świadomy, że to właśnie ludzie, fani są tym, co daje mu pracę, na swoim blogu Musiał pisze o pozowaniu na Ramówce TVP1 tak np.:

,,Przybyliśmy tam koło 19.30. Wiadomo- ścianka, zdjęcia. Razem, osobno, razem, serialowa dziewczyna, bracia, znowu razem. Ciężko dogodzić fotoreporterom, ale warto pamiętać, że poniekąd dzięki nim „istniejemy” Więc trochę czasu trzeba im poświęcić.” -M.Musiał

To naprawdę dziewczyna Maćka Musiała?

dziewczyna Maćka Musiała

fot. KAPiF

Nie! Maciek szybko zdementował te plotki, dziewczyna po prostu wygrała jeden z konkursów Maćka i dlatego siedziała obok niego! Fanki mogą odetchnąć z ulgą!