Czy Twoje włosy są niesforne? Elektryzują się? Puszą się? Technologia idzie do przodu, a z nią wiele się zmienia. Jak działa elektryczna szczotka do włosów?

Kiedyś kobiety przeczesywały włosy tylko ręką, później grzebieniem, dzisiaj na rynku dostępne są przeróżne szczotki do włosów, grzebyki, czesadełka.

Ale o tym cudzie pewnie niewiele z Was słyszało – szczotka elektryczna (na baterie)! Nudziara też gdy o tym usłyszała uśmiechnęła się, ale faktycznie działa i pomoże kobietom i dziewczynom z napuszonymi fryzurami. Jeśli robisz włosy utleniaczem – przyda się także i Tobie…

Elektryczna szczotka do włosów, którą dzisiaj opisuje nudzi@ra jest produkowana przez znaną firmą dbająca o włosy kobiet na całym świecie REMINGTON, a nazywa się Frizz-Therapy. Wygląda dość zwyczajnie, ale w oczy rzuca się przycisk ON/OFF. Szczotka jest na baterie, a jej prymarną funkcją jest ogarnięcie niesfornych, elektryzujących się włosów, które mają tendencję do puszenia się!

Jak działa elektryczna szczotka do włosów Frizz-Therapy?

1. Elektryczna szczotka do włosów ma specjalną jonizację, jony chronią Twoje włosy podczas czesania, to bardzo fajne rozwiązanie do szczotka nie niszczy włosów i tak już osłabionych letnim słońcem, zimowym chłodem i oczywiście suszarką do włosów!

2. Posiada również włosie nasączone odżywką , która zamyka łuski włosa, nie czujesz tego, ale jeśli łuska włosa jest zamknięta to ten nie rozdwaja się i nie jest suchy, nie ma również tendencji do przetłuszczania się, a więc stan IDEALNY dla Twoich włosów!

3. Jony mają właściwości antystatyczne – zmniejszają puszenie, czyli najczęstszy problem niesfornych włosów, które raz się puszą innym razem elektryzują i zamiast świetnej, gwiazdorskiej fryzury na głowie masz tzw. szopę!

4. Posiada składnik LED

5. Łatwa do czyszczenia, posiada przycisk zwalniający poduszeczki

6.Waży 285 gram, a więc jest bardzo lekka!

I jak? Dla nudziary elektryczna szczotka do włosów jest świetnym wynalazkiem, który zdecydowanie ułatwi pracę nad biednymi włosami, może nareszcie osiągniesz efekt o jakim od zawsze marzyłaś? Lekka, fajna fryzurka, która będzie pasowała na każdą okazję? Nudziara poleca!